Banka kartı olanlar dikkat! 30 Eylül son tarih: İsteyen herkese hediye ediliyor

Kamu bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı ve başlatılan kampanyanın 30 Eylül'de sona ereceği ifade edilerek katılanlara 200 TL hediye edileceği vurgulandı.

Banka kartı olanlar dikkat! 30 Eylül son tarih: İsteyen herkese hediye ediliyor

Vakıfbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda müşterilere hediye edileceği bildirilerek 30 Eylül'e kadar başvuru yapılabileceği ifade edildi. Konu ile ilgili olarak yapılan duyuruda VakıfBank Worldcard ile 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 500 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, toplam 200 TL Worldpuan hediye edileceği belirtilerek alışverişlerin WORLD POS'larından yapılması gerektiği aktarıldı.

200 TL HEDİYE EDİLECEK 

Kampanya müşteri bazında geçerli olduğu, ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu ve bir müşterinin kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabildiği belirtilen duyurunun devamında aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı paylaşıldı.

SMS İLE KATILIM YAPILABİLİR

Vakıfbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ''GIDA'' yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 5724’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ''Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlanabileceği belirtilerek katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirileceği vurgulandı.

KAMPANYANIN TÜM AYRINTILARI 

Vakıfbank'ın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Banka kartı olanlar dikkat! 30 Eylül son tarih: İsteyen herkese hediye ediliyor

SONRAKİ HABER