Aylık sadece 1.305 TL taksitle 36 ay vadeli kredi veriliyor: Başvurular internetten! İşte ödeme plan

Son dönemlerde maaşlarına aldıkları zamlara rağmen geçinemeyen vatandaşların büyük bir kısmı bankaların yolunu tuttu. Özel kamu fark etmeksizin çeşitli bankalar kredi kampanyalarını duyurmaya başladı. Son olarak dikkat çeken açıklama Aktif Bank'tan geldi. Banka aylık 1.305 TL taksitle kredi veriyor

Aylık sadece 1.305 TL taksitle 36 ay vadeli kredi veriliyor: Başvurular internetten! İşte ödeme plan

Aktif Bank resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasından ihtiyaç sahiplerine kolay yoldan kredi vereceklerini duyurdu. N kolay mobil uygulaması üzerinden 70 bin TL’ye kadar olan kredinizi anında kullanabileceksiniz. Paralar ise, kredi onaylandıktan sonra hemen başvuru yapan kişilerin hesabına geçiyor.

ÖDEME PLANI

Aktif Bank, 20 bin TL kredi için 36 ay vadede aylık 1.305 TL’lik ödeme planı sunuyor. Tahsis ücreti olarak 110 TL çekilmesi halinde kredi çekenlerin hesabına 19.890 TL geçirileceği açıklandı.

Aylık sadece 1.305 TL taksitle 36 ay vadeli kredi veriliyor: Başvurular internetten! İşte ödeme plan

KREDİ ALMANIN KOLAY YOLU

Banka internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında kredi verilmesine ilişkin şunları belirtti:

“N Kolay mobilden 70.000 TL'ye kadar kredinizi hemen kullanırsınız, şubeye gitmeden, kurye beklemeden paranız anında hesabınıza geçer. Henüz N Kolaylı değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz”

AKTİF BANK KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Başvuruların şubeye gidilmeden internet ya da mobil uygulama üzerinden yapılabileceği belirtildi.  50 bin TL üzerindeki krediler için 24 ay vade, altındaki miktarlar için ise 36 ay vade olacak şekilde kredi verileceği açıklandı.

Başvuruların onaylandıktan sonra hemen hesaplara geçirileceği ifade edildi. İşte bankanın yaptığı açıklamaya göre kredinin özellikleri:

Nkolay.com adresine girin, kısa formu doldurup evraklarınızı ekrandan onaylayın, 70.000 TL’ye kadar krediniz hesabınızda olsun.(50 bin TL üzerindeki kredi başvurularınız için maksimum vade 24 ay, 50 bin TL altında kalan talepleriniz için ise 36 ay vade olacak şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.)

N Kolay kredi ile şubede sıra bekleme, sayfalarca kağıdı imzalama, üstüne üstlük kredi kartı gibi ek ürün satın alma zorunluluğu yok.​

Başvurunuz onaylandığında paranız anında hesabınıza yatar. Üstelik paranıza daha kolay ulaşabilmeniz için ücretsiz N Kolay banka kart sahibi olacaksınız.​

Henüz N Kolaylı değilseniz kredi başvurunuzu N Kolay mobil üzerinden tamamladıktan sonra görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir ve paranızı kurye beklemeden anında kullanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER