Ay sonuna kadar başvurun! Kart sahiplerine 200 TL hediye ediliyor: Acele eden kazanır

Vakıfbank tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya katılanlara 200 TL indirim hediye edileceği ifade edildi.

Ay sonuna kadar başvurun! Kart sahiplerine 200 TL hediye ediliyor: Acele eden kazanır

VakıfBank Troy Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında yapacağınız toplam 3.000 TL alışverişe 200 TL indirim hediye edileceği belirtilen Vakıfbank duyurusunda kampanya katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebileceği bildirildi. Ayrıca banka tarafından yapılan duyuruda kampanya müşteri bazında geçerli olduğu ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu ifade edildi.

200 TL İNDİRİM YAPILACAK

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda BusinessCard'lar, Bankomat Kart'lar, nakit çekim, iade, iptal ve puan kullanımı, yurt dışı işlemleri, para transfer işlemleri, düzenli fatura ödeme talimatları, anlık fatura ödemeleri ve Cep TL yüklemeleri kampanyaya dahil olmadığı belirtilerek kampanyaya web site ya da mobil uygulama üzerinden yapacağınız cüzdan ödemeleri dahil olmadığı aktarıldı.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabileceği belirtilen duyurunun devamında bir müşteririnin kampanyadan en fazla 200 TL indirim kazanabildiği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntıları ise şöyle paylaşıldı:

Kampanya kapsamında kazanılan indirimler 7 Nisan 2023 tarihine kadar, katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya tüm üye işyerlerinde geçerlidir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimize indirim verilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. 

SONRAKİ HABER