Aracı olanlar dikkat! Bu hafta zam bekleniyordu ancak indirim geldi: Benzin motorin ve LPG'ye indirim okkalı indirim yapıldı

Akaryakıt ve otogaz fiyatları için flaş bir gelişme yaşandı. Bu doğrultuda benzin motorin ve LPG'ye kampanya ile okkalı indirim yapıldığı ifade edildi.

Bu hafta zam bekleniyordu indirim geldi: Benzin motorin ve LPG'ye indirim okkalı indirim yapıldı

Ziraat Bankası Bankkart tarafından yapılan duyuruda 16 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Katılanlar 75 TL puan kazanacak ve kazanılan bu puanlar bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 75 TL indirim yapılacak. Yani 300 liraya dolan bir depo 225 liraya dolacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM OLACAK 

Kampanya 16 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr'den katılım sağlanması gerekmektiği belirtilerek Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği paylaşıldı.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabileceği beliritlen Ziraat Bankası duyurusunda işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kampanya ayrıntıları hakkında yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Aynı gün tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 5 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

SONRAKİ HABER