Arabası olanlara son dakika duyurusu! Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim geldi: İşte illere göre yakıt fiyatları

Akaryakıt ve otogaz için yeni kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara puan verilecek ve bu puanlarla beraber benzin motorin ve LPG'ye indirim yapılacak.

Arabası olanlara son dakika duyurusu! Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim geldi

Ziraat Bankası, müşterilerine akaryakıt ve otogaz alışverişinde avantajlı bir fırsat sunuyor. Ziraat Bankası, Petrol Ofisi ile işbirliği yaparak, 16 Ağustos 2023 - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 4. Akaryakıt ve otogaz alışverişinizine 125 TL Bankkart Lira veriyor.Kazanılan 125 TL ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 125 TL indirim yapılacak. 

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, Ziraat Bankası’nda kayıtlı cep telefonu numaranızdan PO yazıp 4757’ye SMS göndermek. SMS gönderimleri ücretsizdir. SMS gönderdikten sonra, kampanyaya katılımınız onaylanacak ve size bir referans kodu verilecektir. Bu referans kodunu, Petrol Ofisi istasyonlarında Bankkart POS’a girdiğinizde, alışverişinizin sonunda size sorulan soruya EVET cevabını vererek kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, her müşteri en fazla 125 TL Bankkart Lira kazanabilir. Kazandığınız Bankkart Lira’yı, Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu işyerlerinde harcayabilirsiniz. 

Ziraat Bankası’nın Petrol Ofisi ile yaptığı bu kampanya, hem aracınızın yakıt ihtiyacını karşılamak hem de bütçenize katkı sağlamak için kaçırılmayacak bir fırsattır. 

KAMPANYA DUYURUSU 

Arabası olanlara son dakika duyurusu! Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim geldi: İşte illere göre yakıt fiyatları

Arabası olanlara son dakika duyurusu! Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim geldi: İşte illere göre yakıt fiyatları - Resim : 2

İSTANBUL

İstanbul Anadolu yakasında:

Benzinin litre fiyatı 36.66 TL

Motorinin litre fiyatı 40,6 TL

LPG litre fiyatı 17.78 TL

İstanbul Avrupa yakasında:

Benzinin litre fiyatı 36.61 TL

Motorinin litre fiyatı 40,02 TL

LPG litre fiyatı 17.33 TL

ANKARA

Benzinin litre fiyatı 37.25 TL

Motorinin litre fiyatı 40,67 TL

LPG litre fiyatı 17.69 TL

İZMİR

Benzinin litre fiyatı 37,37 TL

Motorinin litre fiyatı 40,86 TL

LPG litre fiyatı 17,40 TL

SONRAKİ HABER