Anthony Scaramucci'ye göre Bitcoin ETF'si 2024'ün ilk çeyreğinde onaylanabilir!

SkyBridge Capital'in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin spot borsa yatırım fonunun 2024'ün ilk çeyreğinde onaylanabileceğine inanıyor. Scaramucci, bu gelişmenin Bitcoin ve altcoin piyasalarına olumlu etki yapacağını düşünüyor.

Anthony Scaramucci'ye göre Bitcoin ETF'si 2024'ün ilk çeyreğinde onaylanabilir!

Ayrıca, büyük varlık yönetimi şirketlerinin Bitcoin'i benimsemesi durumunda, piyasa değerinin 24 kat artabileceği öngörüsünde bulunuyor. Bu haber, Scaramucci'nin Bitcoin ve altcoin piyasalarıyla ilgili yorumlarına odaklanıyor ve spot Bitcoin ETF'sinin geleceği hakkındaki beklentilerini paylaşıyor.

İlk çeyrekte etkili olacak

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, spot Bitcoin borsa yatırım fonunun  2024’ün ilk çeyreğinde onaylanabileceğine inanıyor. Scaramucci, bu gelişmenin Bitcoin ve altcoin piyasalarına olumlu etki yapacağını düşünüyor. Ayrıca, büyük varlık yönetimi şirketlerinin Bitcoin’i benimsemesinin kripto kralının piyasa değerini 24 kat artırabileceği öngörüsünde bulunuyor. Bu haber, kripto para milyarderi Anthony Scaramucci’nin Bitcoin ve altcoin’ler hakkındaki yorumlarını içeriyor.

Altcoin piyasasında olumlu etki

SkyBridge Capital’in kurucusuna göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun bir spot Bitcoin ETF’sinin onaylanması ve 2024 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen Bitcoin blok ödülü yarılanması, kripto para piyasasında bir boğa piyasasının başlangıcını tetikleyebilir. Wall Street’teki birçok şirket, bu ürünleri geleneksel yatırımcılarına sunarak büyük bir talep oluşturabilir.

Bu durum, insanların Bitcoin’in sınırlı arzını, doğasını ve kalitesini daha iyi anlamalarını sağlayacak ve Bitcoin’in fiyatını yükseltecektir. Aynı zamanda, dijital varlıklara daha fazla sermaye girişine yol açarak altcoin piyasasında da olumlu bir etki yaratacaktır.

SONRAKİ HABER