Alışveriş öncesi veya sonrası fark etmez! Başvurana 200 TL destek var!

Alışveriş öncesi veya sonrası fark etmez! Başvurana 200 TL destek var!
Alışveriş severler için yeni bir kampanya geldi. Tek yapmanız gereken başvuru işlemlerini tamamlamak. Peki, başvuru şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır?

Alışveriş öncesinde veya sonrasında başvuru yapmanız yeterli oluyor. Bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar elini çabuk tutsun. Bu fırsat kaçmaz. Peki, destek kimlere ne kadar olarak yapılacak? İşte tüm detaylar… 

Alışveriş severlere müjde!

Alışveriş tutkunlarını mutlu edecek yeni bir haber yayınlandı. Bankalar tarafından sürekli olarak yayınlanan kampanyalar, son dönemlerde de daha bir farklılık göstermeye başladı. Bu doğrultuda da birçok banka tarafından özellikle yaşamın aşırı pahalılığına karşı, alışveriş üzerinde ki kampanyalar da bir hayli artış gösterdi. Bankalar bu kadarı ile de sınırlı kalmayıp verdikleri emekli promosyonlarını bile arttırdılar. Yeni kampanya duyurusu yapan İş Bankası 200 TL destek ödemesi yapacağını açıkladı. Eklemiş olduğu yeni kampanyası kapsamında da alışverişlerde 200 TL ödeme yapacağını ve koşullarını yerine getiren tüm vatandaşların bu durumdan faydalanabileceğinin altını çizdi. 

İş Bankası kampanya koşulları

Türkiye İş Bankası tarafından yeni bir kampanya duyurusu geldi. Yaptığı yeni kampanya doğrultusunda da bilgilendirme yayınlayan İş Bankası 31 Mart 2023 tarihine kadar bireysel bankamatik kartından tek seferde farklı günler içinde 300 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL olmak üzere toplamda 200 TL’ye kadar MaxiPuan vereceğini duyurdu. Kampanyaya katılım zorunlu tutulmaktadır. Türkiye İş Bankası, Maximum Mobil ve İşCep üstünden gem alışverişlerde hem de daha sonrasında kampanyaya katılımlar kabul edilecektir. Bireysel bankamatik kartlarını da Maximum Genç Bankamatik kartlardan yapılacak olan harcamalarda kampanyaya dahil edilecektir.

Aynı gün içinde yapacağınız 300 TL alışverişlerinizden yalnızca ilk alışverişiniz baz alınarak hediye para hesabınıza tanımlanacaktır. Temassız olarak yapacağınız ödeme işlemleri, POS cihazlarından şifre girip yapmış olduğunuz işlemler, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan  mobil temassız ödeme işlemleri ve sanal POS üzerinden yapmış olduğunuz alışverişler de bu kampanya içine dahil edilecektir. Kampanya kapsamında Türkiye İş Bankasının seçmiş olduğu iki kart kullanımları geçerli sayılacaktır.