Akbank öğrencilere para dağıtıyor! Chip para kazanma fırsatını kaçırma

18-26 yaş aralığının dikkatine  Akbank sizler için büyük avantajlar sunuyor. Bu avantajlardan faydalanmak için yapmanız gerekenler çok basit. 400 TL değerindeki chip parayı kazanmak için yapılması gerekenler neler. İşte tüm detaylarıyla haberimizin devamında...

Akbank öğrencilere para dağıtıyor! Chip para kazanma fırsatını kaçırma

Akbank'tan gençlere sevindirici haber geldi. 400 TL chip para kazanmak isteyen tüm gençler bu habere baksın. Gençlerin yanında olan Akbank yine elinden geleni yaptı.

Akbank kampanyasından faydalanmak için ne yapmak gerekiyor

Akbank sürekli olarak gençlerin yanında duruşunu göstermekte. Gençlerin her döneminde yanında olmaya çalışan bankadan bir yenilik daha geldi. Yayınlanan kampanyaya göre 18-26 yaş aralığındaki tüm genç bireylere ihtiyaçlarını karşılayacak nakit desteği olacak. Bu kampanyaya katılmak için ne yapılması gerektiği de merak konusu oldu. Akbank tarafından geliştirilen ve iyileştirilen kampanya dahilinde kampanya koşullarını görüntüleyebilmek için ilk olarak Akbank internet bankacılığı edinmek gerekmektedir. Çalışan ya da okuyan fark etmeden 18 ila 26 yaş arası tüm gençler bu kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya dahilinde gençlere faiz oranlarında inanılmaz avantajlar sunuluyor. Bunun yanında 3 yıl boyunca ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti ödemesine de gerek kalmıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen gençleri bekleyen avantajlar bitmiyor. Her gün geliştirilen yeni kampanyalara da katılım sağlayarak kazanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya şartları neler

Akbank gençlerin yanında olmaya devam eden kampanyasıyla karşımızda. Bu kampanyadan faydalanabilmek için yapmamız gereken çok açık. Akbank mobili indirerek işleme başlamamız gerekmekte daha sonra öğrenci kartı başvurusu yapmak gerekiyor. Eğer öğrenci kartınız var ise yani Acsess öğrenci kartı, bu kart ile yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL chip para kazanmanız mümkün. Bu alışverişlerinizin devam etmesinin ardından toplamda 400 TL'ye kadar chip para kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler bunlardan ibaret. Eğer siz de Akbank'ın kazananlarından biri olmak istiyorsanız Akbank mobili indirerek anında işlemlere başlayabilirsiniz. Bunun dışında Akbank mobilden diğer kampanyalara da göz atabilirsiniz. Bu sayede kampanya olduğunda ilk siz haberdar olabilirsiniz. Akbank ile kazanmaya devam edin. Bu kampanya sadece 18 ila 26 yaş arası gençler içindir.

SONRAKİ HABER