Akbank mart ayı emekli promosyon kampanyası! Güncel tutarlar ne kadar?

2023 Mart Akbank emekli promosyon tutarları da açıklandı. Emekli maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan almak için taahhüt veren vatandaşlara promosyon ödemesi yapılıyor.

Akbank mart ayı emekli promosyon kampanyası! Güncel tutarlar ne kadar?

Akbank’tan emekli promosyon kampanyası duyurusu geldi. Resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 4 bin 200 TL’den başlayan ve 7 bin TL’ye varan emekli promosyon ödemesi yapılmaktadır. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Akbank emekli promosyon kampanyası!

Özel ve kamu bankaları arasındaki promosyon kampanya yarışı devam ederken, Akbank emekli promosyon kampanyasını duyurdu.  Emekli maaşını üç yıl boyunca Akbank’tan almak için taahhüt veren müşterilerine 4 bin 200 TL’den başlayan ve 7 bin TL’ye kadar yükselen emekli promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli maaşına göre promosyon ödemeleri de değişiyor.

Akbank emekli promosyon tutarları ne kadar?

Akbank emekli promosyon kampanyasını duyurdu. Resmi internet sitesindeki bilgilere göre, emekli maaşını 3 yıl boyunca Akbank’tan alacağına dair taahhüt veren vatandaşlar için 4 bin 200 TL’den başlayan ve 7 bin TL’ye kadar yükselen emekli promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli promosyon tutarları emekli aylığına göre değişiklik göstermektedir.

Emekli maaşı arttıkça promosyon tutarları da yükseliyor. Akbank emekli promosyon kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar, Akbank’ın resmi işlem kanalları üzerinden başvuru yapabilirler. Akbank emekli promosyon kampanyası ile ilgili tüm detaylı bilgilere Akbank resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki, Akbank emekli promosyon tutarları ne kadar?

3 bin 500 TL altında maaş alan vatandaşlara; 4 bin 200 TL

3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında maaş alan vatandaşlara; 4 bin 850 TL

7 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında maaş alan vatandaşlara; 6 bin 250 TL

10 bin TL üzerinde maaş alan vatandaşlara 7 bin TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

 

SONRAKİ HABER