Akbank kartı olanlara müjde! Kartlara her ay 1.000 TL yatacak: Toplam 3.000 TL hediye edilecek

Akbank tarafından çok önemli bir kampanya başalatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanların 3 bin lira kazanacağı vurgulandı.

Akbank kartı olanlara müjde! Kartlara her ay 1.000 TL yatacak: Toplam 3.000 TL hediye edilecek

Akbank tarafından müşterilerine özel açıklama yapıldı ve yeni kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Akbank’ın yeni bir kampanyası dikkat çekti ve tatil planı yapacak kişiler için bir fırsat olan bu kampanya kapsamında 3000 TL hediye edileceği aktarıldı. Bu doğrultuda katılanların 3.000 TL kazanacağı ifade edildii. Bu kampanyaya katılmak isteyenlerin “ 1011TATIL10 ” davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olanlar Haziran-Temmuz-Ağustos boyunca Akbank kredi kartlarıyla Tatilsepeti.com ve Restoran sektöründe yapılacak aylık 10.000 TL ve üzeri harcamalara her ay 1.000 TL, 3 ayda toplam 3.000 TL iade edileceği vurgulandı.

AKTILANLAR 3 BİN TL KAZANACAK

Kampanyadan “1011TATIL10” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar faydalanabileceği beliritlen duyurunun devamında Kampanya 22 Mayıs – 22 Haziran 2023 tarihleri arasında “1011TATIL10” davet kodu ile mobilden ilk kez Akbanklı olan müşterilerimiz için geçerli olduğu ifade edildi. Bununla beraber Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan kişiler, 22 Mayıs – 22 Haziran 2023 tarihleri arasında mobilden davet kodu ile Akbank müşterisi olduktan sonra Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında, Akbank kredi kartlarıyla tatilsepeti.com ve restoran sektöründe yapacakları aylık toplam 10.000 TL ve üzeri alışverişleri için her ay 1.000 TL, 3 ayda toplam 3.000 TL kazanabileceği belirtilen duyurunun devamında Kampanya sadece tatilsepeti.com ve restoran sektöründe yapılan harcamalarda geçerli olduğu vurgulandı.

Kampanyadan sadece Axess ve Wings kredi kartlarından harcama yapan müşteriler yararlanabildiği belirtilerek Mobil üzerinden Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “Akbanklı Olmak İstiyorum” butonuna tıklanması ve davet kodu alanına “1011TATIL10” kodunu yazarak ilerlenip müşteri olunması önemli olduğu vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Davet kodu ile mobilden müşteri olma sürecine başlayan kişilerin, kampanyadan yararlanabilmesi için Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesini mobilden veya Şubeden tamamlanması zorunludur.

Müşteriler kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilecektir.

“1011TATIL10” davet koduyla mobilden Akbanklı olma sürecine başlayıp sonrasında kuryeli müşteri olma sürecini tercih ederek devam edenlerin, kampanyadan yararlanabilmek için en geç 22 Haziran 2023 tarihine kadar Akbank müşterisi olma sürecini tamamlamış olması gereklidir.

SONRAKİ HABER