Akbank kartı olanlara hediye veriliyor! 10 günlük süresi var: Müjdeli haber az önce duyuruldu

Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda kampanya kapsamında müşterilere hediye edileceği ifade edildi.

Akbank kartı olanlara hediye veriliyor! 10 günlük süresi var: Müjdeli haber az önce duyuruldu

Akbank tarafından çok önemli bir kampanya başlataıldı. Bu kampanya kapsamında ayrıntılar paylaşıldı. Akbank kartı ve İstanbulkart sahiplerini yakından ilgilendiren detaylar paylaşıldı. Akbank, birçok kategoride müşterilerine kampanya ve avantajları paylaşıldı ve 12 Haziran'a kadar geçerli olduğu aktarıldı.

MÜŞTERİLERE HEDİYE EDİLECEK

Akbank müşterilerini ilgilendiren bir kampanya detayları aktarıldı ve Akbank Mobil’den İstanbulkart Bakiye Yüklemelerine 50 TL chip-para verileceği ifade edildi. Kampanya 12 Mayıs 2023 – 12 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilerek Akbank Mobil üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri İstanbulkart bakiye yüklemene, 50 chip-para kazanma imkanı sunulduğu ve toplamda en fazla 50 TL chip-para kazanılabileceği vurgulandı.

Akbank tarafından yapılan duyuruda Kampanyadan önce verilmiş otomatik bakiye yükleme talimatları ve bakiye yüklemeleri kampanyaya dahil olmadığı beliritlerek Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında asıl kartları ile toplamda en fazla 50 TL chip-para kazanabildiği.

KAMPANYA AYRINTILARI

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra karta yüklenecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılması halinde ekstreye ilgili tutar borç yansıtılacaktır.

Chip-para yüklemeleri Şubat ayının 3. haftasında kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin aktif olan kartına yapılacaktır.

Kazanılan chip-paranın yüklenmesi için müşterinin aktif bir Akbank kredi kartı ya da debit kartı olmak zorundadır. Yükleme yapılacak dönemde aktif kredi kartı veya debit kartı olmayan müşterilere ödüllendirme yapılmayacaktır.

Axess ve Wings kredi kartları ile banka kartı kampanyaya dahildir.

Ek kartlar ve Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.

Free ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

Sadece bireysel müşteriler ve şahıs şirketi sahibi müşteriler katılabilir. Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

SONRAKİ HABER