Akaryakıt ve otogaza 75 TL indirim! Kamu bankası duyurdu: Resmen müdahale edildi

Banka tarafından çok önemli bir kampanya başaltıldı ve katılanlara verilecek olan puanlarla beraber akaryakıt veya otogaza indirim yapılacağı ifade edildi.

Akaryakıt ve otogaza 75 TL indirim! Kamu bankası duyurdu: Resmen müdahale edildi

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda VakıfBank Worldcard ile 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 600 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan hediye edileceği belirtilerek kazanılan bu puanların bir sonraki yakıt alımında kullanılarak toplam tutardan 75 TL indirim yaptırılabileceği aktarıldı.

AKARYAKIT VE OTOGAZA 75 TL İNDİRİM 

Kampanya müşteri bazında geçerli olduğu belirtilerek Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu ve bir müşterinin kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabileceği belirtilen Vakıfbank duyurusunda Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemlerinin dahil olmadığı vurgulandı.

AYNI GÜNDE 2 ALIŞVERİŞTE NE OLACAK 

İşlem iptal/iade durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacağı belirtilen banka duyurusunda aynı gün tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı ifade edildi. 

Vakıfbank'ın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlanabileceği belirtilerek kampanyaya katılımın 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirilebileceği aktarıldı.

5 EKİM'E KADAR KULLANILABİLİR

Kampanya kapsamında kazanılan 5 Ekim 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacağı belirtilerek Worldpuan’ların son kullanım tarihi 20 Ekim 2023 olacağı kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ekim 2023 tarihinde geri alınacağı paylaşılarak Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL olduğu belirtildi.

SONRAKİ HABER