Acil ihtiyaçlara hızlı çözüm! Üstelik bankalar arasındaki en iyi oranlarla!

Acil ihtiyaçlarına çözüm arayanlara İş Bankasından şıp diye çözüm geldi. Anında kredi ile tüm ihtiyaçlara anında çözüm olacak olan kredi de oranlarda şaşılacak derecede uygun!

Acil ihtiyaçlara hızlı çözüm! Üstelik bankalar arasındaki en iyi oranlarla!

Merkez Bankası yeni para politikaları ile bankalarda da oranlar oldukça değişti. Değişen oranlar faiz oranlarının artması vade ve kredi oranlarının düşmesi olurken bu adımlarla bankalardaki sıkılaşmaya müteakiben piyasadaki arzı düşürüp enflasyonu dengelemek amaçlanıyor. Ancak artan pahalılıkta hiçbir şeyin ücretine güç yetiremeyen vatandaş ise çareyi bankaların kredi kampanyalarında buluyor. Bankalar arasında bu kampanyalar kapsamında başlayan rekabette ise İş Bankası adından oldukça söz ettiriyor. Müşterilerini kredi kartlarındaki harcamaları ile ayrı, kredi oranlarındaki kampanyaları ile ayrı sevindiren İş Bankası acil ihtiyaçlara çözüm olacak yeni kredi kampanyasını duyurdu. İşte tüm detaylar…

Acil ihtiyaçlara hızlı çözüm!

İş Bankası birçok vatandaş tarafından oldukça ilgi gören bir finans kuruluşu. İş Bankası bu kapsamda da ihtiyaç kredilerindeki oranları ile birçok bankayla rekabetine hız kazandırırken son kredi kampanyasını duyurdu. İş Bankası kredi kampanyası kapsamında tüm müşterilerine ihtiyaçlarına özel oranlarla kredi fırsatı sunuyor. Her bütçeye göre değişen kredi oranlarındaki vade sayıları ise vatandaşların geri ödemelerinde de oldukça büyük kolaylık sağlıyor.

İş Bankası 50 bin TL’ye kadar olan kredi kampanyalarında müşterilerine 36 aya kadar vade oranı sunduğunu ihtiyaçlarını hallettikten sonra da kalan krediyi düşünmeden rahat rahat düşük aylık ödemeler ile ödemesinin teminatını veriyor. Yine 50 bin TL üzerindeki krediler için 24 ay 100 bin TL üzerindeki krediler içinse 12 aya kadar vade oranları sunuyor. Peki İş Bankası bu oranlarda ne kadar faiz uyguluyor?

50 bin TL kredi oranları

İş Bankası müşterilerine özel sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında vade oranları ile geniş ödeme olanakları sunarken faiz oranları ile de oldukça dikkat çekiyor. Mesela İş Bankası müşterileri bankasından 50 bin TL’lik kredi kullanmak istediği takdirde uygulanacak olan faiz oranı %3,90 olarak açıklanıyor. 36 ay vade ile de bu kredi kullanımında müşterinin aylık ödeme miktarı 3.511,59 TL olurken toplam ödeme miktarı ise 86 bin TL olarak açıklanıyor.

SONRAKİ HABER