5 litre sıvı yağ fiyatına 10 litre alabilirsiniz! TMO'dan ayçiçek yağında indirim son 2 gün!

Artan gıda fiyatları sonrası vatandaşlar hesaplı ürün arayışına devam ediyor. Kasım ayı sonu dünya geneli büyük indirimler başlarken sıvı yağ fiyatlarında da merak edilen kampanya başladı.

5 litre sıvı yağ fiyatına 10 litre alabilirsiniz! TMO'dan ayçiçek yağında indirim son 2 gün!

5 litre sıvı yağ fiyatına 10 litre alabilirsiniz! TMO'dan ayçiçek yağında indirim son 2 gün! Artan gıda fiyatları sonrası vatandaşlar hesaplı ürün arayışına devam ediyor. Kasım ayı sonu dünya geneli büyük indirimler başlarken sıvı yağ fiyatlarında da merak edilen kampanya başladı. Ayçiçek yağı ürünlerine yıl içerisinde gelen zamlardan vatandaşlar nasibini almaya devam ediyor. Buna göre ise vatandaşların bu süreçte zorlu yollardan geçmesine neden oldu. 

Özellikle bir dönem sıvı yağ fiyatları 200 TL'ye kadar dayanırken sonrasında Rusya'dan gelen gemi ile birlikte fiyatlar tekrar geriye dönmüştü. Market sahipleri ayçiçek yağlarında yaşanan fiyat dalgalanmaları sonrası satışları durdurma noktasına gelirken ayçiçek yağı ürünlerine kota koymuştu. Vatandaşlar sürekli artan fiyatlar sonrasında bir değil iki üç tane satın almak isterken marketlere gelen sınırlama ile birlikte stok yapmanın da önü kesilmişti.

Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan dalgalanmalı hareketler devreye TMO'nun girmesi ile birlikte sonuç verdi. Bu doğrultuda sıvı yağ fiyatları durulurken bu süreçte zincir marketlerde fiyatlarını indirmeye başladı. Tarım kredi marketlerinde satılan TMO markalı 5 litre sıvı yağın iki adeti de oldukça uygun fiyatlardan satışa çıktı. Birçok sıvı yağ marka fiyatları 200 TL üzerinde yer alırken TMO'dan gelen bu dev kampanyaya ise yoğun ilgi gösteriliyor.

TMO'DA 2 ADET 5 LİTRE SIVI YAĞ İNDİRİMDE

5 litre sıvı yağ fiyatına 10 litre alabilirsiniz! TMO'dan ayçiçek yağında indirim son 2 gün!

Tarım Kredi marketlerinde satışa çıkan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ayçiçek yağında kampanya başladı. Buna göre ise iki adet 5 litrelik TMO sıvı yağ fiyatı 5 litrelik fiyatlarda satışa çıkarıldı. PTT Avm bu süreçte indirimin en büyüğünü yaparken 270 TL'den de satışa çıktı. PTT Avm vatandaşı kendine bu süreçte çekmeyi başardı.

Vatandaşların sıvı yağa kolay ulaşabilir olmasını sağlamak adına büyük indirim şenliği uygulayan PTT Avm'nin indirimine yetişen bu süreçte büyük kazanacağı bildirildi. 10 litrelik TMO ayçiçek yağını 270 TL'den sahip olabilmeniz için Kasım ayı sonuna kadar süreniz var.

SONRAKİ HABER