31 Mayıs'a kadar kesinlikle bunu yapın! Kartlarınıza 200 TL iade edilecek: Banka az önce duyurdu

Banka tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda kart sahiplerine 200 TL iade edileceği bildirildi.

31 Mayıs'a kadar kesinlikle bunu yapın! Kartlarınıza 200 TL iade edilecek

Bankalar müşteri çekmek ya da müşterilerini memnun etmek adına birçok kampanya duyurusunda bulunurken Kuveyt Türk Bankası tarafından da bir duyuru yapıldı. Banka tarafından yapılan duyuruda bankaya gitmeye gerek kalmadan koşullar yerine getirilerek kampanyaya dahil olunabildiği ve bu kampanya ile beraber 200 TL iade edileceği ifade edildi.

200 TL İADE EDİLECEK 

31 Mayıs 2023 tarihine kadar Kuveyt Türk Mobil’den 1 Şubat 2023’ten sonra görüntülü görüşme ile müşteri olan herkese 200 TL Sağlam Nakit kart harcamasına 200 TL harcama iadesi yapıalcağı bildirildi.

31 MAYIS'A KADAR DEVAM EDİYOR

Kampanyadan 1 Şubat 2023 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında görüntülü görüşme ile Kuveyt Türklü olan bireysel müşteriler faydalanabildiği belirtilen duyuruda müşteri olduktan sonra kartınızın gelmesini beklemeden Kuveyt Türk Mobil üzerinden kart bilgilerinizi görüntüleyebilir ve alışveriş yapabileceğiniz aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanya kapsamında 31 Mayıs 2023 sonuna kadar ilk kez -tek seferde- yapılacak 200 TL ve üzeri Sağlam Nakit Kart harcamasıyla 200 TL’lik harcama iadesi kazanılır.

Kampanyadan faydalanılabilmesi için 200 TL harcamanın, müşteri olma tarihinin üzerinden en az 1 gün geçtikten sonra yapılması gerekmektedir.

Dijital cüzdanlara yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır.

Müşteriler bu kampanyadan bir kez faydalanabilir.

Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.

Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kuveyt Türk, önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

SONRAKİ HABER