31 Mart 23:59'a kadar başvurunuzu yapın! Banka kartı sahiplerine müjde: 2.000 TL alcaksınız

Banka tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda başvuru yapanlara 2.000 lira hediye edileceği ifade edildi.

31 Mart 23:59'a kadar başvurunuzu yapın! Banka kartı sahiplerine müjde

Ziraat Bankasından flaş bir kampanya başlatıldı ve bu kampanyaya katılanlara 2.000 lira verileceği bildirildi. 31 Mart'a kadar kart sahiplerinin başvuru yapması gerektiği bildildi. Banka tarafından yapılan duyuruda Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilBudur'da tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL-19.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.000 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. 

31 MART'A KADAR BAŞVURUN 

Kampanya 1 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabbileceğiniz belirtilen duyurunun devamında SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757'ye SMS gönderebileceğiniz ifade edildi.

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı ifade edilen duyurunun devamında kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kazanılan Bankkart Liralar 7 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup, 10 Mayıs 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 2.000 TL Bankkart Lira'dır.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER