3 gün içinde 23:59'a kadar mutlaka başvurun! Başvuru yapana 1.000 TL hediye edilecek: Kartlara yansıtılacak

Banka tarafından başlatılan kampanya kapsamında başvuru yapana 1.000 TL hediye edileceği bildirildi. Söz konusu kampanyanın 31 Mayıs'ta sona ereceği ifade edildi.

3 gün içinde 23:59'a kadar mutlaka başvurun! Başvuru yapana 1.000 TL hediye edilecek

Garanti Bankası tarafından önemli bir duyuru yapılırken Garanti BBVA, müşterilerine özel kampanyalarını duyurmaya devam ettiği bildirildi. Yapılan duyuruda şubeye gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanlar kampanyaya dahil olabileceği belirtilerek müşteri olup da kredi kartı başvurusu yapanlar başvuruları onaylandığında 1000 TL harcamaya 1000 TL kazanacağı ifade edildi.

1.000 TL HEDİYE EDİLECEK 

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında 1-31 Mayıs tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerimiz, ilgili kartlarıyla 20 Haziran’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı belirtilerek kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 27 Haziran – 27 Temmuz 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

28 TEMMUZ'DA GERİ ALINACAK

Kullanılmayan bonuslar 28 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

SONRAKİ HABER