3 bin 500 TL'ye araba sahibi olun! Akbank 100.000 TL taşıt kredisi kampanyasını duyurdu!

Otomobil sahibi olmak isteyen çok sayıda kişi için sevindirici haber verildi. Gelen bilgilere göre Akbank tarafından duyurulan kredi kampanyası ile vatandaşlar aylık neredeyse 3 bin 500 liraya araç sahibi olabilecek...

3 bin 500 TL'ye araba sahibi olun! Akbank 100.000 TL taşıt kredisi kampanyasını duyurdu!

Araç sahibi olmak isteyen ancak ödeme koşullarında yaşanan zorluklar ve fahiş fiyat artışları nedeniyle otomobil hayallerini ertelemek durumunda kalan çok sayıda kişi için müjdeli haber verildi. Akbank tarafından yapılmış olan duyuru ile milyonlarca vatandaşın kolay bir şekilde otomobil sahibi olabilecekleri haberi verildi.

Gerek sıfır km gerekse ikinci el otomobillerde uygulanan zam üstüne zam politikası nedeniyle vatandaşlar araç sahibi olabilmek için çeşitli yolları araştırıyor. Sıfır km otomobillerde uygulanan fiyat artışları ve zam artışları nedeniyle vatandaşlar araç sahibi olurken büyük zorluklar çekiyor. Çok sayıda kişinin büyük sorun yaşadığı otomobil alımlarına ilişkin bu yeni gelişme ile aylık çok cazip taksitler ile otomobil sahibi olmak mümkün hale getirildi. Akbank tarafından geliştirilen taşıt kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 100 bin TL tutarında kredi ödemesi yapılacağı bildirildi.

Araç sahibi olmak isteyen pek çok vatandaş alacakları otomobilin fiyatında eksik kalan büyük dilimi banka kredileri, otomobil markaları tarafından sunulan finansman seçenekleri ile karşılamak için araştırmalar yapıyor. Pek çok banka kuruluşu ise cazip kredi fırsatı olarak gösterdiği kredi kampanyaları ile müşteri kazanmak için yeni yollar üretiyor. Ancak bu bankaların pek çoğu tarafından sunulan kredi kampanyalarındaki masraf tutarları ve diğer kalemler nedeniyle faiz oranı düşük olsa dahi ödemesi güç krediler olarak ortaya çıkıyor.

Bu noktada ise Akbank tarafından sunulmuş olan bu kredi kampanyası dikkat çekiyor. Özel banka kuruluşları arasında yer alan ve gerek kredi seçenekleri gerek kredi kartları ile dikkat çeken Akbank'ın yeni kredi kampanyası da dikkat çekiyor. Akbank tarafından sunulmuş olan bu kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar 100 bin TL tutarında kredi kullanabilecek ve ödemelerini 48 ay vadeli olarak gerçekleştirebilecek.

 • Kredi Tutarı: 100 Bin TL
 • Vade Süresi: 48 Ay
 • Faiz Oranı: 2,05%
 • Tahsis Ücreti: 525,00 TL
 • Toplam Ödeme: 172.016,52 TL
 • Toplam Faiz: 71.491,52 TL
 • Banka Komisyonu: Yok
 • Yıllık Maliyet Oranı: 34,29%
 • Teminat: Yok
 • Kefil Sayısı: 1
 • Kredilendirme Oranı: 70%

3 bin 500 TL'ye araba sahibi olun! Akbank 100.000 TL taşıt kredisi kampanyasını duyurdu!

Bu koşullar altında kredi kullanmak isteyen kişiler Akbank üzerinden kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilecek olup yukarıda belirtilen tutar ve oranlar pek çok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

SONRAKİ HABER