1999 tarihinde sonra işe başlayanlara güzel haber! SGK uzmanı müjdeyi verdi:

Seçimlere sadece 2 gün kala bomba resmen patladı. CHP Lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklama sonrasında Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun’dan açıklama geldi. İşte detaylar..

1999 tarihinde sonra işe başlayanlara güzel haber! SGK uzmanı müjdeyi verdi: İşe başlangıç tarihi..

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur oylamasına sadece 2 gün kaldı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yeni bir bomba geleceği duyuruldu. EYT düzenlemesi sonrasında Eylül 1999’dan sonra işe başlayanlar için erken emeklilik hayalleri suya düşmüştü.

Yapılan son açıklamaya göre 1999 sonrasında işe başlayanlara kademeli erken emeklilik beklentisi seçim vaadi olarak değerlendirildi.

1999 SONRASI İŞE BAŞLAYANLAR DİKKAT

Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun tarafından önemli bir açıklama geldi. Erdursun, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında “Az önce Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüm. 8 Eylül 1999 sonrası sigortalı olanlara KADEMELİ EMEKLİLİK gelecek! EYT’de tüm eksikler giderilecek…" dedi. Erdursun, "bunu ağzından duymamız lazım" diyen bir takipçisine "açıklayacak" cevabı verdi.

GÖRÜŞME YAPTI

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Emeklilikte Adalet Derneği Başkanı ile görüştüğü iddia edildi. EYT’lilerden sonra 2000 yılından sonra işe başlayan ve emekli olamayan grubun oluşturduğu Emeklilikte Adalet Platformu Başkanı verilen sözlerin aktarıldığını ifade ediyor.

SONRAKİ HABER