Fibabanka ile Avantajlı Döviz, Altın, Gümüş Alım Satım Fırsatı!

Fibabanka siz değerli müşterilerinin döviz ve diğer kıymetli madenlerin alım satımında avantajlı fırsatlardan yararlanabilmesi amacı ile FibaFX hizmeti sunuyor!

Fibabanka ile Avantajlı Döviz, Altın, Gümüş Alım Satım Fırsatı!

FibaFX Nedir?

Fibabanka’nın sunmuş olduğu FibaFX hizmeti sayesinde döviz ya da diğer kıymetli madenlerin alım satım işlemlerini çok hızlı ve güvenli bir şekilde geçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hizmeti bir yatırım aracı olarak kullanmanız da mümkündür.

FibaFX Hakkında Bilinmesi Gerekenler

FibaFX hizmeti hakkında bilinmesi gereken genel bilgiler şu şekildedir:

  • FibaFX hizmeti, hafta içi her günün, günün 24 saati canlı piyasa takibi yapma imkânı sunar. Bu hizmet hafta sonları kapanır ve ilk iş günü saat 01:00’da kullanıma tekrar açılır. Bu saat itibari ile döviz alım satım işlemlerini gerçekleştirmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Saat 02:00 itibari ile ise altın, gümüş gibi kıymetli madenlerin alım satım işlemleri açılmış olacaktır.
  • Hafta içi her gün, gece 00.00 ile 01:00 saatleri arasında yurtdışı piyasasının kapalı olması sebebi ile kıymetli madenlerin fiyatları belirlenememekte, bu neden ile bu saat aralığında FibaFX hizmeti kıymetli maden işlemleri için devre dışı kalmaktadır.
  • Kıymetli madenlerin ve diğer döviz işlemlerinin yurtdışında yaşanan tatil ya da herhangi bir sebepten etkilenmesi durumunda FibaFX kullanım belirlenen süre boyunca kullanım dışı kalmaktadır. Bu durumda döviz ve kıymetli madenler ile ilgili olan işlemlerinizi bankanın çağrı merkezi numaraları aracılığı ile ya da bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleşmeniz mümkündür.
  • FibaFX kullanımının hafta sonu kapalı olması sebebi ile banka döviz ya da kıymetli maden alım satım işlemlerinizi hafta sonu da gerçekleştirebilmeniz amacı ile mobil uygulama ve internet bankacılığı menülerinden bu işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır. Ancak pazartesi günü FibaFX’in hizmete açılması ile birlikte diğer kanallar aracılığı ile herhangi bir alım satım işlemi gerçekleştirilememektedir.
  • Hafta sonu açılışı yapılan ve mobil uygulama ile internet bankacılığı aracılığı ile aktif hale getirilen Yatırım Menüsü seçenekleri, cuma gecesi 23:45 ile pazartesi günü 01:00 saatleri arasında kullanılabilmektedir.

FibaFX Hizmetine Erişim Nasıl Sağlanır?

Fibabanka’nın sunmuş olduğu FibaFX hizmetine bankanın mobil uygulaması ya da bankanın internet bankacılığı kanalları aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

SONRAKİ HABER