Fenerbahçe, Gedik ve Gelişim Üniversiteleri ilana çıktı: Çok sayıda akademik personel alınacak!

2022 yılının gelmesi ile birlikte, boş kadrolarını düzenleyen kurumlar tek tek ilana çıkmaya başladı. Fenerbahçe, İstanbul Gedik ve İstanbul Gelişim Üniversiteleri yeni dönem itibari ile kadrolarında akademik personellerin istihdam edileceğini duyurdu. İşte üniversitelerin 2022 akademik personel alımı ilanlarının ayrıntıları…

Fenerbahçe, Gedik ve Gelişim Üniversiteleri ilana çıktı: Çok sayıda akademik personel alınacak!

Kariyerlerine üniversitelerin akademik kadrolarında istihdam edilerek devam etmek isteyen çok sayıda aday, 2022 dönemi itibari ile üniversitelerin yayınlayacak oldukları akademik personel ilanlarını yakından takip etmeye başladı. Adayları umutlandıracak olan personel alımı ilanlarının arasına 3 üniversite birden kendi ilanlarını ekledi.

2022 İstanbul Gedik Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

İstanbul Gedik Üniversitesi bugün yayınladığı akademik personel alımı ilanı ile binlerce adayın, kariyer planlamalarına dair umutlanmasını sağladı. Üniversite yeni dönem itibari ile farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere akademik personel alımı ilanına yapılacak olan başvuruların değerlendirilmeye başlandığını ilan etti. İstanbul Gedik Üniversitesi 2022 kadrolarını şu şekilde ilan etti:

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon: Profesör
Egzersiz ve Spor Bilimleri: Prof. Dr. – Doç. Dr. – Dr. Öğr. Üyesi
Yönetim Bilişim Sistemleri: Dr. Öğr. Üyesi – Araştırma Görevlisi

Gedik Üniversitesi ilgili kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihini 28 Ocak 2022 olarak belirledi.

2022 İstanbul Gelişim Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

2022 yılı itibari ile ilana çıkan kurumlardan biri de İstanbul Gelişim Üniversitesi oldu. Üniversite, ilgili kadrolara başvuru yapmak isteyen adayların bugün itibari ile başvurularını iletebileceklerini bildirdi.
İstanbul Gelişim Üniversitesi farklı unvanlara sahip çok sayıda akademik personele ihtiyaç olduğunu duyurdu. Açılan kadroların Diş Hekimliği, Güzel Sanatlar, Uygulamalı Bilimler, Sağlık Bilimleri, İktisadı-İdari ve Sosyal Bilimler, Beden Eğitimi Yüksekokulu, sağlık Hizmetleri Yüksekokulu, Mühendislik fakültelerinde olduğunu bildiren üniversite, Rektörlük bünyesinde de personel istihdamı yapılacağını belirtti.

2022 Fenerbahçe Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

Fenerbahçe Üniversitesi de bugün itibari ile akademik personel başvurularının başladığını duyurdu. Üniversite yeni dönem itibari ile toplamda 35 akademik personelin istihdam edileceğini belirtti.
Fenerbahçe Üniversitesi farklı unvanlara sahip olan akademik personellerin, şu birimlerde istihdam edileceğini belirtti:
• Eczacılık Fakültesi
• İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
• Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
• Sağlık Bilimleri Fakültesi

SONRAKİ HABER