Fanta Gençlik Festivali Programı Açıklandı! İstanbul, İzmir, Samsun, Bursa, Ankara Fanta Fest 2022 bilet fiyatları, nereden alınır?

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte konserler ve gençlik festivalleri başlıyor. Üniversiteli gençlerin sık uğrak noktaları arasında yer alan Fanta gençlik festivaline dair detaylar bir bir netleşmeye devam ediyor. Fanta Gençlik Festivali Programı Açıklandı! İstanbul, İzmir, Samsun, Bursa, Ankara Fanta Fest 2022 bilet fiyatları, nereden alınır?

Fanta Gençlik Festivali Programı Açıklandı! İstanbul, İzmir, Samsun, Bursa, Ankara Fanta Fest 2022 bilet fiyatları, nereden alınır?

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte konserler ve gençlik festivalleri başlıyor. Üniversiteli gençlerin sık uğrak noktaları arasında yer alan Fanta gençlik festivaline dair detaylar bir bir netleşmeye devam ediyor. Fanta Fest 2022 bilet fiyatları şimdiden araştırılmaya başlarken hangi illerde yapılacağı ve organizasyona dair detaylar merak ediliyor. Festivale katılmak isteyen kişiler şimdiden bilet fiyatları ve ne zaman nereden alınacağını araştırıyor. İşte detaylar..

Fanta Fest 2022 Gençlik Festivali Bilet Fiyatları Nereden Alınır?

Anadolu Ajansı'nın bugün paylaştığı Fanta Fest ile ilgili detaylar gündeme bomba gibi düştü. Fanta Fest 8 yıl aradan sonra tekrar Türkiye'nin çoğu şehirine geliyor. Gelen haber sonrasında ise kullanıcılar bilet fiyatlarının ne kadar olduğunu ve nereden alındığını araştırmaya başladı.

Fanta Fest, 8 yıllık aradan sonra 18 Ağustos'ta tekrar başlıyor. Coca-Cola açıklamasına göre, ilk olarak 2001 yılında gerçekleşen ve kesintisiz olarak 14 yıl boyunca devam eden Fanta Fest, bu yaz kaldığı yerden devam ediyor. 14 yıl içinde, birbirinden ünlü sanatçıları 6,5 milyon izleyiciyle buluşturan, 'Türkiye'nin en büyük gezici müzik festivali' Fanta Fest, bu yıl 18 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında 10 ilde gerçekleşecek. Gittiği her şehre eğlence götüren Fanta Fest, Türkiye'nin sevilen sanatçıları Edis ve Gazapizm ile beraber bu yılda katılımcılarına müzik, eğlence ve birbirinden keyifli aktivitelerle dolu bir festival yaşatacak.

Müzik ve eğlenceyi Türkiye'nin dört bir yanına kaldığı yerden taşımaya devam eden Fanta Fest'in rotası 5 Temmuz'da duyurulacak.

Fanta Fest rotası 5 Temmuz'da duyuruluyor

Fanta Gençlik Festivali 2022 yılında 10 farklı şehirde gerçekleştirileceği bilgisine ulaşıldı. Buna göre ise FantaFest 2022 Ankara, Samsun, Kayseri, Malatya, Şanlıurfa, Adana, Antalya, İzmir, Bursa, İstanbul şehirlerinde izleyicilerin karşısına çıkacak!