Faizsiz ve Uygun Ödeme Seçenekleriyle Emlak Katılım Projeleri Herkesi Ev Sahibi Yapacak

Emlak Katılım tarafından Türkiye geneli birçok konut projesi ile vatandaşların kolayca ev sahibi olması sağlanacak…

Faizsiz ve Uygun Ödeme Seçenekleriyle Emlak Katılım Projeleri Herkesi Ev Sahibi Yapacak

Konut fiyatlarında son dönemde yaşanan fiyat artışları sonrasında bankalardan finansman paketleri de açıklanmaya devam ediyor. Herkesi ev sahibi yapacak uygun fiyatlı konut projelerine ilgi ise yoğun ilgi gördü. Emlak Konut GYO projeleri başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok farklı biten proje üzerinden veya devam eden projeler için kredi talep edebilirsiniz.

Katılım bankacılığı alanında faizsiz kredi desteği sağlayan Emlak Katılım, düşük kar oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile finansman fırsatları sunuyor. İster konut projeleri ile sıfır konut satın alımlarında isterseniz de ikinci el konut satın alımları için söz konusu kredileri talep ederek kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Emlak Katılım Konut Kredisi

Emlak Katılım Mortgage kapsamında anlaşmalı projeler üzerinden düşük kar oranları ile finansman kullanabilirsiniz. Vatandaşların artan fiyatlar karşısında da ev sahibi olmalarını sağlamayı hedefleyen kredi paketleri aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri ile herkesin kolayca ev sahibi olmasını sağlayacak.

Konut değerinin yüzde 80’ine kadar finansman sağlanan vatandalar, 100 bin TL ve üzerinde kredi talepleri için banka şubelerine giderek finansman taleplerini oluşturmalıdır. Konut türüne ve alım yöntemlerine göre farklı tipte konut kredisi paketleri Emlak Katılım Bankası tarafından faizsiz olarak ve uygun kar oranları ile sunulmaktadır.

Emlak Katılın Konut Kredisi Oranı

Emlak Katılım Bankası projeleri ile konut finansmanı talep edecek kişiler için örnek hesaplama tablosunda yüzde 1,34’den başlayan kar oranları ile kredi sağlanmaktadır. Sıfır ve ikinci el konut satın alımları için farklı oranlarda kredi oranları belirleneceği için talep edilecek finansman miktarı ve vade seçenekleri de son derece önemlidir.

Türkiye gelinde inşaatı tamamlanan ve devam etmekte olan çok sayıda proje için vatandaşların Emlak Katılım aracılığıyla finansman ihtiyaçlarını karşılayarak en cazip oranlar ile ödeme işlemlerini yapması mümkün hale getirildi. Emlak Katılım tarafından önümüzdeki dönemler için de benzer konut projelerine yönelik finansman seçenekleri sunulmaya devam edecek.