Faizsiz, Masrafsız Kredi Dönemi Başladı! Fibabanka ve ING Duyurdu! Düğün Yapacaklara ve Evini Yenileyeceklere Fırsat Doğdu!

Mobilya alışverişlerinde geçerli olmak üzere ING ve Fibabanka’dan kredi desteği sunulacak. Üstelik faiz yok masraf yok! İşte ayrıntılar…

Faizsiz, Masrafsız Kredi Dönemi Başladı! Fibabanka ve ING Duyurdu! Düğün Yapacaklara ve Evini Yenileyeceklere Fırsat Doğdu!

Türkiye’de son dönemde birçok sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de yüksek fiyatlar ve gelen zamlar özellikle yeni evlenecek çiftleri zor duruma sokuyor. Evini yenilemek isteyen veya düğün masraflarını azaltmak isteyenlere en uygun kredi seçeneklerini sunan ING Bank ve Fibabanka ise Türkiye’nin önde gelen birçok mobilya mağazasında geçerli olmak üzere finansman desteği sağlayacaklar.

Mobilya alışverişlerinde yüksek fiyatlara rağmen daha rahat ödeme dönemi ve finansman desteği ile satın alma işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlere özel cazip seçenekler sunulacak. Fibabanka tarafından faizsiz ve masrafsız olarak verilen mobilya alışveriş kredisi desteği, ING Bank tarafından uygun oranlar ve kolay geri ödeme seçenekleri ile sunulmaya devam ediyor.

Faizsiz, Masrafsız Mobilya Kredisi

Faizsiz, Masrafsız Kredi Dönemi Başladı! Fibabanka ve ING Duyurdu! Düğün Yapacaklara ve Evini Yenileyeceklere Fırsat Doğdu! - Resim : 1

Fibabanka tarafından Bellona, İstikbal, Gümüşsuyu, Modalife, Yataş ve Mondi mağazalarında geçerli olmak üzere birçok ürün için faizsiz, masrafsız mobilya kredisi desteği sunuluyor. Faizsiz ve masrafsız taksitli olarak yeni evlenecekler veya evini yenilemek isteyenler için görülmemiş oranlar sunulacak. 250 TL’den 40.000 TL’ye kadar kredi desteğinden yararlanarak 6 – 18 ay vade seçenekleriyle vatandaşların rahatlıkla evlerinin mobilya ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak.

Herhangi bir faiz veya masraf ödemeden kullanılacak krediler kapsamında Fibabanka tarafından ayrıca hızlı başvuru kanalları da söz konusu krediler için başvuru sırasında kullandırılmaktadır. En uygun oranlardan yararlanarak tüm mobilya ihtiyaçlarınızı hemen karşılamaya başlayabilirsiniz.

ING Bank Alışverişi Kredisi

ING Bank mobilya mağazalarında geçerli masrafsız kredi desteğini en uygun oranlar ile tüm vatandaşlara sunuyor. ING Kredi Noktası üzerinden işlem yaparak masrafsız kredi kullanmak isteyenler 750 TL’den 20.000 TL’ye kadar anında mobilya mağazalarında geçerli krediden yararlanabilecekler. Yüzde 2,09 faiz oranlarının geçerli olduğu kredi kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri de uygulanmaktadır.

Vatandaşların birçok alanda artan ihtiyaçlarına yönelik sadece mobilya sektöründe değil, beyaz eşyadan elektroniğe kadar birçok alanda da alışveriş kredileri benzer oranlar ve cazip teklifler ile sunulmaya devam ediyor.