Faizsiz ihtiyaç kredisi! Akbank 7 bin 500 TL nakit avans dağıtacak

Akbank'tan faizsiz kredi kampanyası geldi. Temmuz ile başlayan kampanya kapsamında müşterier Akbank'ın bildirdiği işlemleri yerine getirmeleri halinde faizsiz kredi kullanabilecekler. İşte Akbank'ın kredi paketinde yer alan özel şartlar ve 0 faizle kredi başvuru ekranı.

Faizsiz ihtiyaç kredisi! Akbank 7 bin 500 TL nakit avans dağıtacak

Faizsiz kredi arayanlar için Akbank'tan yeni faizsiz nakit avans kampanyası geldi. Banka müşterisi olmayan, müşteri olmak için başvuruda bulunacak olanlara kredi imkanı sunacağını duyurdu. Bankanın kampanyası ile yeni müşteri olacak kişiler yüzde 0 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Bununla birlikte ödemelerini masrafsız yapacaklar.

İhtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin Akbank'tan ilan edilen özellikler, bankanın kredi başvurularını nasıl ve ne zaman alacağı, kredi onayı için neler yapılması gerektiğine dair basın açıklaması geldi.

AKBANK'TAN YÜZDE 0 FAİZLE, MASRAFSIZ 7.500 TL NAKİT AVANS

Akbank tarafından başlatılan kampanyadan faydalanmak için henüz banka müşterisi olmamak gerekiyor. Akbank müşterisi olmayan, banka ile çalışmayanlar faizsiz kredi olanağından faydalanacaklar. Kredi kampanyası yeni müşteri olacak, müşteri olma işlemlerini Akbank'ın mobll uygulamasını telefonuna indirerek tamamlayacak olan kişiler için geçerli olacak.

Kampanya öncesinde krediyi kullanmak isteyenler ilk olarak Akbank müşterisi olacaklar. Bankanın müşterisi olanlar daha sonra nakit avans kullanabilecekler. Kredi kullanımlarına ilişkin şu açıklamada bulundu.

"Kampanyadan 1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir."

Faizsiz ihtiyaç kredisi! Akbank 7 bin 500 TL nakit avans dağıtacak

İŞTE O KREDİ PAKETİ

* Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile en fazla 7 bin 500 TL çekilebilir.

* Kredi geri ödemeleri 6 ay vade ile tamamlanacak.

* Nakit avans paketinde yüzde 0 faiz, yani faizsiz ödeme uygulanacak.

* Masraf ve komisyon ücreti ödenmeyecek.

ŞUBEDEN BAŞVURU YAPACAK OLANLAR

Banka şubesinden yapılacak müşteri olma başvurularında kredi imkanı sunulmayacak. Ancak mobil uygulamadan başvuru yapmış sonra hata almış olan kişiler geri kalan işlemleri şubeden tamamlama hakkına sahipler.

Kredi Kartı Detayı

Akbank'ın müşteri olma işlemlerini tamamlayan bu aşamada bir de kredi kartı başvurusunda bulunan vatandaşlar kredi kartı için de onay alacaklar. Kredi kartı başvurusu onaylananlar 7.500 TL yüzde 0 faizli kredi olanağından yararlanacaklar.

DETAYLARINI AÇIKLADI

Akbank kredi kullanımlarında uygulanacak özellikler hakkında ise "Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 7.500 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır." açıklamasında bulundu.

BİR DEFA KULLANILABİLECEK

Müşteriler söz konusu kampanyadan bir defa kullanma hakkına sahip olacaklar. Her müşteri sadece bir defa faizsiz kredi kampanyasından yararlanma hakkına sahip.