Ev sahibi olmak isteyenlere müjde: Ziraat Bankası'nda 346 metrekarelik ev 22 bin 500 TL!

2021 yılının sonunda yaşanan ekonomik dalgalanmalardan en çok etkilenen sektörlerden biri emlak sektörü oldu. Ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar, yeni dönem itibari ile geçerli olan yüksek zamlı ev fiyatlarını görünce hayallerini ertelemek zorunda kaldı. Vatandaşlara umut olacak haber ise Ziraat Bankası’ndan geldi. İşte Ziraat Bankası uygun fiyatlı konut haberinin ayrıntıları…

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde: Ziraat Bankası'nda 346 metrekarelik ev 22 bin 500 TL!

Geride bıraktığımız yıl içerisinde döviz kurlarında yaşanan ani artıştan direkt olarak etkilenen emlak sektörü, konut fiyatlarına yüksek oranlarda zamlı fiyatlar yansıtmak zorunda kaldı. Bütçesi ev almaya uygun olmayan kişiler ise ev sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda kaldı.

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşları sevindiren haber, 2022 yılının ilk haftasında Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası yeni dönem itibari ile birçok konutun uygun fiyatlar ile satışa sunulduğunu duyurdu.

Ziraat Bankası 81 İlde Binlerce Konutu Satışa Çıkardığını Duyurdu!

Kendi evine sahip olmak isteyen ancak mevcut konut fiyatları sebebi ile bu hayalini gerçekleştirmek konusunda zorluk yaşayan vatandaşların büyük bir bölümü, bankaların satışa çıkardığı konutları incelemeye başladı. Ziraat Bankası da bu kapsamda, ülkenin 81 ili içerisinde yer alan konutları ve diğer taşınmazları, uygun fiyatlar karşılığında satışa sunduğunu ilan etti.

Ziraat Bankası’ndan 42 Bin 500 TL’ye Bahçeli Ev!

Ziraat Bankası’nın satışa sunmuş olduğu konutlar arasında en çok dikkat çeken ilan 22 bin 500 TL’ye satışa çıkarılmış olan bahçeli ev oldu. Bankanın 22 bin 500 TL’ye satışa sunmuş olduğu bahçeli ev, Muş iline bağlı olan Malazgirt ilçesinde bulunuyor.

Ziraat Bankası Satılık İcralık Konutlar İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat Bankası’nın 81 ilde kapsamında satışa sunmuş olduğu satılık konutlar ve diğer taşınmazlara uygun fiyatlar karşılığında sahip olmak isteyen milyonlarca vatandaş, ilanlara nasıl başvuru yapacağını araştırmaya başladı.

Banka vatandaşların bu araştırmalarına, yaptığı açıklama ile son verdi. Buna göre satışa sunulan herhangi bir taşınmaza sahip olmak isteyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile ilgili ilana fiyat teklifinde bulunarak, birimde bulunan yetkili kişilerin kendileri ile iletişime geçmesini sağlayabilirler.

SONRAKİ HABER