Ev Sahibi Olmak İsteyenlere ING'den Büyük Yenilik! Avantajlı Ödeme Seçenekleri Sunuluyor!

Ev sahibi olmak isteyenlere ING Bank avantajlı ödeme seçenekleriyle konut kredisi verecek. İşte en uygun konut kredisi…

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere ING'den Büyük Yenilik! Avantajlı Ödeme Seçenekleri Sunuluyor!

Türkiye’de son yıllarda artan konut fiyatları karşısında vatandaşlar uygun finansmanlar aramaya devam ediyor. Bir yandan konut kredisi faiz oranları yükselirken, diğer yandan artan konut fiyatları vatandaşları bir hayli zora sokmuştur.

TCMB’nin faiz indirimine rağmen konut kredilerinde istenen düşüş olmaması ise dikkat çekiyor. ING Bank ise hem avantajlı faiz oranları hem de rahat ödeme seçenekleri sayesinde vatandaşların ev alırken uygun finansman seçeneklerinden yararlanmasını sağlayacak. Avantajlı konut kredisi oranları ile vatandaşların 2022 yılında da ev sahibi olmaları hedefleniyor.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING Bank Konut Kredisi, cazip faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri ile vatandaşların ev sahibi olmalarına ciddi katkılar sunuyor. Eşit taksitli olarak ne ödeyeceğini bilmek isteyen ve faiz oranlarını sabit bırakmak isteyenler için özel ödeme planları sunuluyor. Öte yandan ödeme planını özelleştirerek eşit anapara ödemeli kendinizin belirleyeceği ödeme şekliyle taksitler ödenebilmektedir.

120 ay vade seçenekleri, yüzde 2,39’dan başlayan faiz oranları ve aylık 2.539,21 TL taksit seçenekleri ile kira öder gibi vatandaşların ING Bank Konut Kredisi ile aylık kira bedeli kadar taksitle ev sahibi olmak için uygun kredi kullanması mümkündür. Düşük taksit oranlarını dilediğiniz ödeme planına göre yapılandırarak rahat rahat ev sahibi olmanız mümkündür. Kredi taleplerinizi gelir durumuna göre belirleyerek en uygun miktarda ING Bank Konut Kredisi ile vatandaşların hayallerindeki eve kavuşmalarının sağlanması hedeflenmektedir.

ING Bank Konut Kredisi Başvurusu

ING Bank 2022 yılında da avantajlı kredi kampanyaları ve bankacılık hizmetleri ile öne çıkıyor. Konut kredisi ürünlerine ilişkin en yakın şubelerden internet üzerinden randevu olarak, sıra beklemek zorunda kalmadan en kısa sürede konut kredinize ilişkin konuda görüşme sağlayabilirsiniz.
Dijital bankacılık hizmetleriyle de dikkat çeken ING Bank, cazip faiz oranları, uygun geri ödeme seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile ev sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunmaktadır.