Ev hanımlarına günde 8 saat çalışarak ayda 5 bin TL kazanma imkanı! İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayı ilanları

Türkiye'de son yılların en popüler işleri arasında yer alan evde paketleme işleri ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Ev hanımlarına günde 8 saat çalışarak ayda 5 bin TL kazanma imkanı! İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayı ilanları

Ev hanımlarına günde 8 saat çalışarak ayda 5 bin TL kazanma imkanı! İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayı ilanları

Ev hanımlarına günde 8 saat çalışarak ayda 5 bin TL kazanma imkanı! İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayı ilanları - Türkiye'de son yılların en popüler işleri arasında yer alan evde paketleme işleri ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. İşkur tarafından son yıllarda sürekli konuşulan işler arasında yer alan evde paketleme işleri artık kurumlar tarafından ilan oluşturarak gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda her ay düzenli bakılan işler arasında yer alan evde paketleme işleri ile ev hanımları günde 8 saat çalışarak ayda 5 bin TL kazanabilecek. İşkur evde paketleme işi için Ağustos ayı ilanları Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

İşkur son yılların en popüler işleri arasında yer alan evde paketleme işleri ile ilgili açık pozisyonlar buluyor. Buna göre ise kurumlar İşkur'a iş ilanları oluşturduklarında ev hanımları burada yer alan açık pozisyonlara giriş sağlayarak başvuruda bulunabiliyorlar. İşkur tarafından açılan bu iş ilanları ile ilgili ev hanımları günde sadece 8 saat çalışarak 5 bin TL aylık ücretler kazanabiliyor. İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

İŞKUR PAKETLEME İŞÇİSİ ARIYOR

Ev hanımlarına günde 8 saat çalışarak ayda 5 bin TL kazanma imkanı! İŞKUR evde paketleme işi Ağustos ayı ilanları

İşkur tarafından yayınlanan "Paketleme İşçisi" ilanlarında birçok açık pozisyon yer alıyor. Türkiye'nin dört bir tarafından gelen iş ilanlarına ev hanımları başvuru yaparak günde 8 saat çalışarak aylık 5 bin TL ücret kazanabilecek. Evde paketleme işi ile ilgili son yıllarda artan talepler sonrasında birçok kişi dolandırıcılık işlemleri yapmaya başlamıştı. Artan bu dolandırıcılık işlemleri sonrasında ise vatandaşlar problemli günler yaşarken İşkur tarafından artık kurumlar ilan bildirisinde bulunarak platform aracılığıyla iş bulabiliyorlar.

İşkur açık iş ilanları kısmında "Paketleme İşçisi" olarak arama yaparak bu noktada birçok şehirde başlayan iş alımlarına başvuruda bulunabilirsiniz. İşkur üzerinden yapılacak olan bu başvurular ile birlikte vatandaşlar artık evden çalışarak para kazanmanın keyfini yaşayabilecek.

PAKETLEME İŞÇİSİ NEDİR?

Hijyen kurallarını uygun olarak, gıda ürünlerinin elle paketleme işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

PAKETLEME İŞÇİSİ ÜCRETLERİ

Paketleme işçileri yaptıkları işe göre ortalama 4 bin TL ila 6 bin TL arasında maaş alabilmektedir. İşkur tarafında açık iş ilanları kısmından şartlar ve ücretlere dair tüm detaylar yer almaktadır.