Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrar mı Başlıyor? Hangi Kanalda Yayınlanacak, Saat Kaçta?

ATV'de yayınlanan ve her bölümüyle izleyicisini daha da meraklandıran efsane dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geri dönüyor. Dizi hangi kanalda yayınlanacak, saat kaçta merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrar mı Başlıyor? Hangi Kanalda Yayınlanacak, Saat Kaçta?

Ekranlara veda etmesi ile hayranlarını üzen fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeniden başlıyor. İzleyicisini ekrana kilitleyen, her bölümünde ayrı bir olay ile gündemi sarsan dizi Salı gününden itibaren yeniden ekranlarda olacak. ATV'de yayınlanan dizi bu sefer A2'de yayınlanacak. Salı gününden itibaren hafta içi her gün 19.45'te sevenleri ile buluşacak.

Dizinin 7.sezonu daha önce iptal edilmişti. İzleyici sezonun iptal edilmesi ile büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Herkes dizinin yeni sezonu için heyecanla beklerken yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle ATV ekranları ile vedalaştı.

DİZİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR?
8 Eylül 2015 tarihinde ilk bölümü ATV'de yayınlanan dizinin senaryosu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener imzası taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Onur Tam, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturuyor. Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tekrar mı Başlıyor? Hangi Kanalda Yayınlanacak, Saat Kaçta?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNİN KONUSU NE?
Hızır Çakırbeyli, çocuk yaşlarda yer altı dünyasına girmiştir. Bu dünyanın zirvesine doğru çıkmaya başladığı sürede ailesinin hayat hikayesi de anlatılmaktadır. Haksızlıklara boyun eğmemeye karar veren Hızır, güçlenip zenginleştikçe haksızlıkların sebebi kendisi olmaya başlar.

Sevda adamı olan Hızır, sevmekten hiç kaçmadığı gibi sevilmeyi de çok seven bir karakter. Oğlu, yeğeni, kardeşleri ve tüm aile fertleri onun için çok kıymetlidir. Bütün aile için baba rolündedir. Dost, ağabey, reis. Sözüne ve kendisine güvenilir bir adam olarak sürekli iş yapılan bir kişi haline gelen Hızır, devlet tarafından fark edilir ve gayri meşru faaliyetlerin yürütülmesi için Hızır'ı seçer.