Erkek memur alınacak Güvenlik ve Bahçe Bakımı! Üniversiteden sözleşmeli personel ilanı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine memur alımı yapılacak. Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Bahçe Bakım Personeli kadrolarına yapılacak personel alımları özel koşulların sağlanması ile olacak.

Erkek memur alınacak Güvenlik ve Bahçe Bakımı! Üniversiteden sözleşmeli personel ilanı

Sözleşmeli kamu personeli alımı için Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nden ilan geldi. KPSS'ye girmiş adaylar diğer mesleki koşulları sağlamaları durumunda memur alımları için başvuru yapacaklar. Memur alımları iki ayrı kadrodan yapılacak. İlana başvuru yapacak adaylar için kadroların neler olduğunu, nasıl başvuru yapılacağını ve diğer şartları kamugundemi.com olarak aktarıyoruz.

SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIM İLANI

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nin resmi gazetede yer alan duyurusunda, personel alımlarının Ankara'da üniversiteye bağlı birimlere olacağı bildirildi. Toplam 5 memur alımı yapacak olan kurum, alımların tamamını erkek personellerden alacak. İki kadrodan yapılacak alımlar için ayrı ayrı şartlar ilan eden Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi tecrübe de istiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi - 3 Kişi Alınacak

Bu kadro için başvuru yapacak olanların ortaöğretim mezunu olmaları yeterli.

Başvuruların geçerli olması için adayların son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları gerekmekte.

Güvenlik görevlisi olacakların 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde belirtilen şartları taşımaları da isteniyor.

Son olarak adayların iç ve dış mekânlarda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmaması gerekiyor.

Başvurular 35 yaş şartıyla yapılacak.

Destek Personeli Bahçe Bakımı - 2 Kişi Alınacak

Bu kadro için de başvurular ortaöğretim mezunu adaylar arasından alınacak.

İlana yapılacak başvuruların onaylanması için temizlik hizmetlerinde görev yapmaya engel herhangi bir hastalığı bulunmamaları gerek.

Ayrıca 35 yaş şartı bu kadro için de geçerli.

Adayların bahçecilik alanında herhangi bir sertifikaya sahip olmak veya en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak şartlarından birini sağlamları gerekiyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunacak adayların KPSS puanı bildirmeleri gerekiyor. Alımlar için 2020 KPSS P94 puan türü esas alınacak. Kurum adayların 22 Temmuz'dan 5 Ağustos tarihine kadar başvurularını yapabileceklerini bildirdi. Başvurular kuruma şahsen yapılacak.