Erdoğan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu Fatih Terim'in gölgesinde kaldı, Arda Turan gülerek poz verdi! Göksel Gümüşdağ, acı gününde yalnız bırakılmadı

Başakşehir FK başkanı Göksel Gümüşdağ'ın annesi Fethiye Gümüşdağ'ın cenaze töreninde futbol ve siyaset camiasından önemli isimler yer aldı. Yaşananlar dikkat çekti.

Erdoğan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu Fatih Terim'in gölgesinde kaldı, Arda Turan gülerek poz verdi! Göksel Gümüşdağ, acı gününde yalnız bırakılmadı

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın annesi hayatını kaybetti. Başkan Gümüşdağ'ın annesi Fethiuye Gümüşdağ'ın hayatını kaybetmesi üzerine cenaze namazı da İstanbul'da düzenlendi. Başkan Göksel Gümüşdağ'ın annesinin cenazesi öğle namazına müteakiben Fatih Camisi'nde kılındı.

Başkan Göksel Gümüşdağ'ın acı gününde futbol camiası kendisini yalnız bırakmadı. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi üç büyük kulüpten isimlerin yanı sıra siyaset camiasından isimler de Fethiye Gümüşdağ'ın cenazesi için bir araya geldi ve saf tuttu.

Cenaze'de Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi gibi isimler katıldı. Bu isimlerin yanı sıra Arda Turan, Mesut Özil, Acun Ilıcalı, Fatih Terim gibi isimler de cenazeye futbol camiasından katılım gösteren isimlerdi.

Ayrıca Başkan gümüşdağ'ın annesi Fethiye Gümüşdağ'ın cenazesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu gibi siyasi isimler de katılım gösterdi.

Başkan Göksel Gümüşdağ'ın annesinin cenaze töreninde katılım gösteren isimlerden çok törende yaşanan olayların detayları dikkat çekti.

Ali Koç ile Mesut Özil Karşılaşması Dikkat Çekti

Erdoğan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu Fatih Terim'in gölgesinde kaldı, Arda Turan gülerek poz verdi! Göksel Gümüşdağ, acı gününde yalnız bırakılmadı - Resim : 1

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe'den Bşakşehir'e transfer olan yıldız oyuncu Mesut Özil ile Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç karşı karşıya geldi. İki isim uzun süre sonra karşılaşrı ve tokalaşıp öpüştü. Transferin ardından ilk kez karşılaşan iki ismin arasında soğukluk olmaması dikkat çekti.

Acun Ilıcalı ve Fatih Terim Sohbeti

Erdoğan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu Fatih Terim'in gölgesinde kaldı, Arda Turan gülerek poz verdi! Göksel Gümüşdağ, acı gününde yalnız bırakılmadı - Resim : 2

Medya patronu Acun Ilıcalı ile Fatih Terim cenaze alanında karşıkaltı ve kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen sohbette konuşulanlar ise bilinmiyor.

Arda Turan'dan Gülümseyerek Poz

Erdoğan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu Fatih Terim'in gölgesinde kaldı, Arda Turan gülerek poz verdi! Göksel Gümüşdağ, acı gününde yalnız bırakılmadı - Resim : 3

Galatasaray futbolcusu Arda Turan, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı ve fotoğraf çekildi. Ancak Turan'ın fotoğraf esnasında gülerek poz vermesi dikkat çekti. Cenaze alanında gülerek fotoğraf çektiren Arda Turan'a tepkiler büyüyor.

Ekrem İmamoğlu, Fatih Terim'in Gölgesinde Kaldı!

Erdoğan'ın karşısında Ekrem İmamoğlu Fatih Terim'in gölgesinde kaldı, Arda Turan gülerek poz verdi! Göksel Gümüşdağ, acı gününde yalnız bırakılmadı - Resim : 4

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'da cenazeye katılan isimler arasındaydı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kurmaylarının cenazeye gelmesi ile birlikte ön sıralarda yer alan Fatih Terim kendisi ile tokalaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Fatih Terim'in tokalaşmasının ardından yaptığı kısa sohbet dikkat çekti. O sırada Fatih Terim'in yanında olan ve konuşmada olmayan Ekrem İmamoğlu dikkat çekti.