En Yüksek Mevduat Faiz Oranında Fırsat Doğdu! Akbank Limitleri Yukarı Çekti!

En yüksek mevduat faiz oranında fırsat! Akbank yeni müşterilerine limitleri yukarı çekeceğini duyurdu.

En Yüksek Mevduat Faiz Oranında Fırsat Doğdu! Akbank Limitleri Yukarı Çekti!

İlk kez Akbank müşterisi olacak kişileri çeşitli avantajlar beklemeye devam ediyor. Bu avantajların başında da limitlerin yukarı çekilmesi ile birlikte yüksek mevduat faiz oranları fırsatı yer almaktadır. Yeni Akbank müşterilerine özel bu kampanya sayesinde yeni müşteri olan kişiler yüksek mevduat faizi oranlarından faydalanabilmektedir.

Mobilden Akbank’lı Olmak

Akbank müşterisi olmak için çeşitli farklı yollar bulunmaktadır. Bu yollardan en basit ve hızlı olanı ise mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olmaktır. Mobil uygulamanın mobil cihazlara indirilmesi ve ardından uygulama üzerinde yer alan Akbank Müşterisi Ol butonuna tıklanması ile birlikte kolaylıkla Akbank Müşterisi olunabilir.

Mevduat Kampanyası

Mobil uygulama ile Akbank müşterisi olan kişiler vadeli mevduatta ,50 faiz kazanma fırsatını yakalar.

Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olacak kişiler, dijital kanallar aracılığı ile açacakları 32 – 35 gün vadedeki 100.000 TL’ye kadar olan mevduat hesaplarına yüksek faiz kazanmaktadırlar.

Mevduat Kampanyası Koşulları

Mevduat kampanyasından yararlanmak için gerekli koşullar kısaca şunlardır:

· Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olacak kişiler için geçerlidir. Henüz Akbank müşterisi olmayan kişiler, Akbank Mobil uygulamasını indirerek uygulama üzerinde bulunan Akbanklı Olmak İstiyorum butonuna basabilir ve gerekli adımları takip ederek kolaylık ile Akbank müşterisi olabilirler.

· Akbank müşterisi olunmasının ardından 45 gün süre içerisinde Akbank Mobil uygulaması üzerinden ya da Akbank İnternet Şubesi üzerinden açılacak olan 32 – 35 gün vade aralığına sahip hesaplar için bu kampanya geçerlidir. Tutar aralığı ise 10.000 TL – 99.999,99 TL aralığıdır. 100.000 TL tutarında açılan hesaplar kampanyadan faydalanamaz.

· Kampanya faizinden yararlanmak için kişinin vadeli mevduat toplam bakiyesi kontrol edilir. Hiç vadeli mevduatı olmayan ya da vadeli mevduat ürünlerinin toplamı 10.000 TL’nin altında olan kimseler bu kampanyadan faydalanabilir.

· Kampanya faiz oran tablosu gün içerisinde piyasa durumuna göre değişiklik gösterebilir. İşlem yapmak istenildiği zaman Akbank Mobil ve Akbank İnternet Şubesi üzerindeki faiz oranları kontrol edilmelidir. Çünkü bahsi geçen platformlardaki o anlık faiz oranı geçerlidir

SONRAKİ HABER