En Uygun Taşıt Kredisi Vakıfbank’ta! Yüzde 1,5 Oranla Kredini Hemen Kullan!

En uygun taşıt kredisi arayanlara avantajlı paketi Vakıfbank duyurdu. Vakıfbank taşıt kredisine başvuru yaparak siz de avantajlı krediden faydalanabilirsiniz.

En Uygun Taşıt Kredisi Vakıfbank’ta! Yüzde 1,5 Oranla Kredini Hemen Kullan!

Vakıfbank, farklı kredi imkanlarına sahip olan avantajlı bankalardan birisidir. Farklı kampanyaları ile öne çıkan banka kredi paketleri, düşük faizli olmaları ile de dikkat çeker.

Satın almak istediğiniz araca, uygun ödeme imkanları ile kavuşmanız, kredi imkanları ile hayal olmaktan çıkar. Vakıfbank kredi paketlerinin yeni ve ikinci el taşıt alımları için sunduğu kampanyalar dahilinde, cazip koşullarla araç sahibi olabilirsiniz. Sizler de bütçenize uyan ve avantajlı faiz oranları ile taşıtınızı alırken Vakıfbank’ı tercih ederek memnun kalın. 48 aya kadar varan vade seçeneklerinden yararlanmak isteyen herkes, şube üzerinden ayrıntılı bilgi alabilir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank taşıt kredisi kullanmak için gerekli belgeler, şu şekilde sıralanabilir:
• Kimlik belgesinin aslı ya da fotokopisi
• Son 3 aya ait olan faturalardan herhangi birisinin aslı
• Gelir Belgesi
• Maaş bordrosu ya da şirketinize ait olan imza sirküleri
• Emekli maaşı alanlar için hesap cüzdanı ya da emekli maaşlarının yattığı hesap bilgileri

Vakıfbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Birbirinden farklı kredi paketlerine sahip olan Vakıfbank, uygun ödeme imkanlarını sizlerle buluşturur. Avantajlı faiz oranları sayesinde, her geçen yıl kredi kullandırım oranları da artış gösterir. 48 ay vade sunan banka, %1,5 ile en az faiz oranlarından birisine sahiptir. Araç satın almak isteyen kişiler, en düşük faiz oranlarından yararlanmak için Vakıfbank’ı tercih edebilir.

Vakıfbank En Fazla Ne Kadar Taşıt Kredisi Veriyor?

Vakıfbank taşıt kredilerinde seçtiğiniz aracın özelliklerine uygun olarak kredi paketleri sunar. Sizler de almak istediğiniz aracı belirlemenizin ardından, farklı vade oranları ile hayalinizdeki araca kavuşabilirsiniz. Aracın sıfır km olup olmaması, alacağınız kredi miktarının ne kadar olacağı üzerinde etkilidir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Kredi seçenekleri ile müşterilerini memnun eden Vakıfbank, en az 3 ay, en fazla 48 ay vadeye kadar kredi kullanmanıza imkan tanır. Taşıt kredilerinde bu oran her zaman daha fazladır. Araç fiyatı ne kadar yükselirse, ödemenizde vade oranı da doğal olarak yüks