Emekliye İster 80 Bin TL İster 50 Bin TL PTT'den Anında Ödeme! Emeklinin Nakit Sorunu Çözülüyor!

PTT emekliye özel finansman paketlerini duyurdu. İster 50 bin TL ister 80 bin TL anında ihtiyaç kredisi…

Emekliye İster 80 Bin TL İster 50 Bin TL PTT'den Anında Ödeme! Emeklinin Nakit Sorunu Çözülüyor!

Türkiye’de milyonlarca emeklinin 2022 yılına ait zamlı maaş oranlarının belirlenmesinin ardından vatandaşlar maaşına ek destekleri araştırmaya başladı. Aktif Bank ve PTT tarafından yapılan işbirliği ile sağlanan ihtiyaç finansmanları ise emeklinin aradığı acil nakit ihtiyacını çözmeyi hedefliyor. Kefilsiz, şartsız ve kolay uygun faiz oranları ile ihtiyacınıza yönelik en uygu kredilerden hemen yararlanın.

PTT Emekliye 80 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Aktif Bank PTT’den Emekli Kredisi fırsatı ile 80.000 TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi tüm emeklilere verilmeye hazırlanıyor. Acil nakit sorunlarına çare arayan emeklinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen kredi kapsamında yüzde 2,39’dan başlayan avantajlı faiz oranları ile kredi tahsis edilmektedir. Uygun geri ödeme seçeneklerinin de yer aldığı krediden, emekli maaşını PTT’ye taşıyan veya emekli maaşını PTT’den alan vatandaşların yararlanması sağlanacak.

36 aya varan vade seçenekleri ve kefilsiz, şartsız 80 bin TL’ye kadar verilecek kredi, aylık düşük taksit seçenekleri ile emeklinin yeni yılda bütün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. En yakın PTT şubelerinden başvurular yapılarak anında nakit desteklerinden kolayca yararlanmak mümkündür.

PTT 50 Bin TL SMS ile Emekli İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz, şartsız sadece tek bir SMS ile emekliye anında 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. Nakit sorunlarına çözüm arayan emeklilerin avantajlı geri ödeme seçenekleri ve cazip faiz oranları ile elde edebileceği krediden sadece tek bir SMS ile kolay başvuru avantajlarıyla yararlanmak da mümkündür. PTT’den Emeklilere SMS Kredi kampanyası kapsamında, PTT ve Aktif Bank işbirliği ile gelen kredide, yüzde 2,39 faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri uygulanmaktadır.

SMS ile PTT emekli kredisi kampanyasından yararlanmak için: EMEKLI yazıp aralarında birere boşluk bırakarak, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi (gg.aa.yyyy) yazarak 3050’ye kısa mesaj göndermek yeterlidir. Örnek ödeme tablosuna göre aylık 449,06 TL’den başlayan avantajlı taksit oranları ile 10 bin TL’ye kredi alabilir veya 50 bin TL’ye kadar olan kredi taleplerinizi iletebilirsiniz.

SONRAKİ HABER