Emekliye Anında İster 5 Bin İster 100 Bin TL Kredi! Bankalar Duyurdu! Emeklinin Nakit Sorunu Çözülecek!

Emekli maaşlarıyla ay sonunu getirmekte zorlananların yardımına TEB, Halkbank ve Şekerbank yetişiyor. Ödemelere hemen başlanacak…

Emekliye Anında İster 5 Bin İster 100 Bin TL Kredi! Bankalar Duyurdu! Emeklinin Nakit Sorunu Çözülecek!

Nakit sorunlarına çözüm arayan emeklilere anında 5 bin TL’ye varan nakit kredilerin yanı sıra daha yüksek miktarda ihtiyaçları için 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi destekleri verilmeye devam ediyor. Emekli maaşlarına 2022 yılında yapılan zam oranlarının ardından vatandaşlar artan nakit ihtiyaçları için ek destekleri araştırmaya başladılar.

TEB, Halkbank ve Şekerbank’ın sunduğu cazip kredi seçenekleri ile emeklilere özel daha birçok ayrıcalıklı bankacılık ürün ve hizmetleri vatandaşları memnun etmeye devam ediyor. Emekliye en uygun kredi veren bankaların fırsatlarından yararlanarak acil nakit arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz.

TEB Emekli İhtiyaç Kredisi

TEB’in emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanma imkanı ve yüzde 1,83’ten başlayan faiz oranları ile finansman desteği verilmektedir. Kredi miktarına ve vade sayısına göre değişen oranlar ile en avantajlı geri ödeme planları da sunulmaktadır. 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 ay vade, 50 bin TL ve üzerinde krediler için 24 ay vade fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınız kadar finansman desteğinden en iyi oranlarla yararlanabilirsiniz.

Halkbank Emekli Kredisi

Halkbank Emekli Mini Kredi ile 5.000 TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi uygun faiz oranları ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaları için sunulmaya devam ediyor. Yüzde 1,58’den başlayan faiz oranları ve 36 ay vade imkanları ile aylık 192,90 TL taksit ödeyerek nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Emekliye özel cazip kredi fırsatları sunana Halkbank, emekli bankacılığı alanında sayısız ayrıcalık ile vatandaşların nakit arayışlarına destek oluyor.

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Şekerbank’ın emekli müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ile 100 bin TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarına yüzde 2,50’den başlayan faiz oranları ile kredi tahsis edilmektedir. Ayrıca Şekerbank üzerinden maaşını almayı taahhüt edenlere özel 3 bin liraya varan cazip nakit promosyon avantajları da verilmeye devam ediyor. 36 ay vade seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların 2022 yılında da nakit sorunlarına 100.000 TL’ye kadar finansman sağlanıyor.