Emeklinin Yüzünü Güldürecek Finansman Desteği! Garanti ve Şekerbank'tan Emekliye Nakit! Ödemeler Başladı!

Emeklinin nakit sorunları çözülüyor. Şekerbank ve Garanti BBVA tarafından emekliye özel ihtiyaç kredisi desteği sunulacak. İşte emekliye kredi veren bankalar…

Emeklinin Yüzünü Güldürecek Finansman Desteği! Garanti ve Şekerbank'tan Emekliye Nakit! Ödemeler Başladı!

Emeklinin 2022 yılında artan masrafları ve ihtiyaçları için bankalar uygun finansman destekleri ile vatandaşlara yardımcı olmayı hedefliyor. Emekliye özel birçok bankacılık hizmeti ve uygun oranlar sayesinde emeklinin tüm ihtiyacına yönelik avantajlı seçenekler sunuluyor.

Şekerbank ve Garanti BBVA tarafından sağlana krediler, uygun faiz oranları ve kolay geri ödeme seçenekleri ile emeklinin rahat bir dönem geçirmesini sağlayacak. Bankaların yüksek promosyon oranlarından da yararlanarak, emekli maaş müşterilerine özel seçenekleri kullanabilir ve birçok ayrıcalık da elde edebilirsiniz.

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını Şekerbank’tan alan müşterilerine özel cazip koşullarda ihtiyaç kredisi sunan Şekerbank, 100.000 TL’ye kadar nakit sorunları için vatandaşlara finansman desteği sunuyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile yüzde 2,50’den başlayan faiz oranlarından da yararlanarak uygun geri ödeme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Emekli maaşına ek finansman desteği arayanlar için Şekerbank tarafından sağlanan kredi, en uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri sayesinde vatandaşların nakit sıkıntısına çare üretmeyi başarıyor. Kredi tutarının binde 5’i kadar tahsis ücreti ile 100 bin TL’ye kadar emekliye özel ihtiyaç kredisi avantajlarından Şekerbank güvencesi ile yararlanabilirsiniz.

Garanti BBVA Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emeklinin tüm ihtiyaçları için anında kredi desteği sağlayan Garanti BBVA, dijital başvuru kanalları üzerinden kredi talep edilmesini sağlayarak şubeye gitmek zorunda kalmadan işlem kolaylığı sunmaktadır. Yüzde 1,29’dan başlayan avantajlı faiz oranları ile 36 aya varan vade seçeneklerine yer verilmiştir. Emekliye özel avantajlı bankacılık hizmetlerinden de yararlanarak emeklinin ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir.

Ayrıca emekli maaşını taşıyanlara özel 2.500 TL’ye varan emekli nakit promosyon desteğinden de yararlanarak hiçbir şart ve geri ödeme olmadan nakit kazanabilirsiniz. Vatandaşların son dönemde artan ihtiyaçlarına yönelik Garanti Bankası’ndan emeklilere özel gelen cazip fırsatlar nakit sorunlarını çözmeyi başarıyor. Emekli promosyonundan yararlanmak için 28 Şubat 2022 tarihine kadar ilgililerin başvuru işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.