Emeklilere 100 Bin Lira Destek! Halkbank Duyurdu! Devlet Bankasından Emekliye Kredi

Halkbank 100 bin TL'ye kadar finansman desteğiyle emeklilere uygun kredi sağlamaya hazırlanıyor. İşte emekliye en uygun kredi…

Emeklilere 100 Bin Lira Destek! Halkbank Duyurdu! Devlet Bankasından Emekliye Kredi

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank, uygun ödeme koşullarına sahip kredilerine hız kesmeden devam ediyor. Yeni yıla az bir süre kala ihtiyaçları da artan emeklilere için maaşlarına ek kredi destekleri ile finansman destekleri sunulmaya devam ediyor. 36 aya kadar vade seçenekleri ile sunulacak kredi kapsamında cazip oranlara yer verildi.

Devlet destekli bankalardan gelen emekliler için özel kredi seçenekleri kapsamında özel oranları ile dikkat çeken Halkbank, esnek geri ödeme seçenekleri sayesinde de son dönemde artan yaşam pahalılığı karşısında emeklilerin uygun ihtiyaç finansmanını kullanması sağlanacak.

Emekliye İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank’ın Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında cazip oranlarla kredi desteği tüm emeklilere sağlanacak. Maaşını Halkbank’tan alan ya da maaşını Halkbank’a taşıyacağını taahhüt eden SGK emeklilerinin yararlanabildiği kredi kapsamında ayrıca 2021 Aralık ayı sonuna kadar maaş taşıma işlemlerini yapan emeklilere 750 TL’ye kadar ek nakit promosyon fırsatları da sağlanmaktadır.

100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisini ister düşük faiz oranları ile ister tahsis ücreti olmadan uygun faiz seçenekleriyle kullanmaları da mümkün hale getirilmiştir. Emekli bankacılığına ilişkin birçok özel kampanya ve finansman seçeneği ile öne çıkan Halkbank, uygun kredi paketleri ile nakit ihtiyacı çeken tüm vatandaşlara cazip teklifler sunmaya devam ediyor.

Halkbank Emekliye İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Maaşını Halkbank’tan alan ya da maaşını Halkbank’a aktarmayı taahhüt eden tüm SGK emeklilerinin yararlanabileceği kredi kampanyası kapsamında, yüzde 1,58’den başlayan faiz oranlarından yararlanmak mümkündür. İster yüzde 1,58 gibi düşük faiz oranlarından yararlanarak isterlerse de aylık yüzde 1,63’ten başlayan faiz oranları ile kredi tahsis ücreti olmadan kredi kullanmaları sağlanmaktadır.

Vatandaşların 100 bin liraya kadar 36 ay vade ile alacakları kredi kapsamında geri ödemeler ise aylık eşit, artan ve azalan, 3 ayda bir eşit ya da serbest ödemeli olarak planlanabilmektedir. Emeklilerin gelir durumlarına ve kendileri için en uygun ödeme yöntemine göre başvuru yapabilecekleri kredi için Halkbank’ın dijital kanalları üzerinden veya en yakın Halkbank şubeleri üzerinden Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi başvurularını kolayca yapmaları mümkündür.