Emekli Sandığı, Bağ Kur ve SSK Emeklilerine 1.750 TL İkramiye Hesaplara Yatırılacak! Başvuru Tarihlerini Kaçırmayın!

Emekli maaşına ek 1.750 TL'ye varan ek koşulsuz ikramiye ödemesi yapılacak. ING'den cazip emekli promosyonu…

Emekli Sandığı, Bağ Kur ve SSK Emeklilerine 1.750 TL İkramiye Hesaplara Yatırılacak! Başvuru Tarihlerini Kaçırmayın!

Yeni yıla az bir süre kala asgari ücret başta olmak üzere emekli maaşları ve diğer tüm ücretlerde yeni zam oranları konuşulmaya başladı. Bankalar ise emekli maaşına ek promosyon fırsatları ile tüm emeklilere ek destekler sunuyor.

ING Bank tarafından duyurulan yeni emekli promosyonu kampanyasına son başvuru tarihinden önce başvuruda bulunan tüm SGK emeklilerinin hesabına 1.750 TL’ye varan koşulsuz nakit promosyonu verilecek. Ayrıca maaşını ING’ye taşımayı kabul edenler için cazip oranlara sahip emekli kredileri de yer alıyor.

Düşük Emekli Maaşına En Yüksek Promosyon Oranları

Bankaların son dönemde emekli müşterilerinin sayısını artırmak için nakit promosyon kampanyalarına hız verdiği görüldü. Türkiye’nin önde gelen bankalarından ING Bank ise en düşük SGK emekli maaşına bile cazip oranlı promosyonlar sunarak vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 1.200 TL ile 1.750 TL arasında değişen oranlarda SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında emekli aylığı alan vatandaşlara promosyonlar sunulacak.

Emekli maaşı 0 - 1.500 TL arasında olanlara 1.200 TL nakit desteği verilecek. 1.500 TL – 2500 TL arasında olanlar için bu oran 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan emekli vatandaşların ise toplam 1.750 TL’ye varan ek koşulsuz nakit promosyon fırsatından yararlanması sağlanacak.

ING Bank Emekli Promosyonu Nasıl Alınır?

ING Bank’ın bütün emekliler için sunduğu promosyon ödülünden yararlanmak için ek hiçbir koşul aranmamaktadır. Maaşını 3 yıllığına ING Bank’a taşımayı kabul eden tüm vatandaşların, emekli maaşı oranlarına göre ek koşulsuz olarak nakit promosyonu ödemesi yapılacak.

Son başvuru tarihi olan 31 Aralık 2021’e kadar başvurusunu yapan ve emekli maaşını taşımayı taahhüt eden tüm SGK emeklilerinin bu ödemelerden yararlanması sağlanacak. Artan fiyatlar karşısında emekli maaşına ek koşulsuz nakit desteği arayanlar için ING Bank başta olmak üzere birçok banka tarafından benzer kampanyalar sunulmaya devam ediyor. En yüksek emekli promosyonu veren bankalara ise vatandaşların yoğun bir ilgisi olduğu görüldü.