Emekli Maaşına Ek Tam 2 Bin Lira Destek Alınabilecek! Koşul Yok Şart Yok! Başvuru Yapan Herkes Yararlanabilecek!

SGK emeklilerine özel maaşa ek 2.000 TL'ye varan nakit desteği veriliyor. Emekliye promosyon fırsatları devam ediyor…

Emekli Maaşına Ek Tam 2 Bin Lira Destek Alınabilecek! Koşul Yok Şart Yok! Başvuru Yapan Herkes Yararlanabilecek!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) üzerinden tüm sigorta kollarına mensup emekliler için hiçbir ek koşul olmadan tam 2 bin liraya kadar nakit promosyonu verilecek. Bankalar arasında başlayan emekli promosyon yarışlarında emekli vatandaşlar için cazip fırsatlar sunan Yapı Kredi Bankası, emekli maaşına göre ödemeleri gerçekleştirecek.

Emekli maaşını ilgili bankadan almayı taahhüt eden tüm SGK emeklileri başka herhangi bir şart olmadan bu haktan yararlanabiliyor. 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvurusunu yapan emekli vatandaşlar ödemeden yararlanabilecek. Başvuru tarihlerini kaçırmayın…

Yapı Kredi’den Yüksek Promosyon Oranları

Ek koşulsuz tüm SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklileri için 2 bin TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunulacak. Ayrıca yeni emekli olacak kişilerin e – Devlet üzerinden yapacakları başvurular ile emekli maaşını alacakları bankayı Yapı Kredi olarak seçmeleri halinde bu haktan yararlanmaları da mümkün olacak. Ayrıca birçok günlük bankacılık işlemi için de banka tarafından herhangi bir ek ücret talep edilmemesi hedefleniyor.

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok banka tarafından yüksek oranlara sahip emekliye nakit promosyon fırsatları ilgi görmeye devam ediyor. Aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar olan emekliler için 1.300 TL’ye kadar nakit desteği verilecek. Aylık geliri 1.500 TL’den 2.500 TL’ye kadar olanlara ise 1.650 TL nakit desteği sunulması hedefleniyor. Aylık emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan vatandaşlar ise bu haktan 2.000 TL olarak yararlanabilecekler.

Emekli Promosyon Oranlarına Zam Gelecek Mi?

3 yıllığına emekli maaşını promosyon veren bankalardan herhangi biri üzerinden almayı taahhüt edecek tüm SGK emeklilerinin yüksek emekli promosyon fırsatlarından yararlanması sağlanacak. Öte yandan birçok ücrette gelecek yeni zamlar sonrasında 2022 yılından itibaren de bankalarını emekli promosyon oranlarının artması bekleniyor.

Yeni yıla az bir zaman kala 2.000 TL’ye kadar promosyon fırsatlarından yararlanmak için Yapı Kredi Bankası’nı seçen emekli vatandaşlar için ayrıca daha birçok farklı bankacılık hizmeti için ayrıcalıklar da sunulması hedefleniyor.

SONRAKİ HABER