Elektronik, Beyaz Eşya ve Mobilya! Tüm Alışverişler İçin Faizsiz Kredi! Alışveriş Kredisinde Faizsiz, Masrafsız Fırsatlar!

Yeni evlenecekler veya evini yenileyecekler için faizsiz, masrafsız alışveriş kredileri Fibabanka’da! Beyaz eşya, elektronik, mobilya almak artık çok kolay…

Elektronik, Beyaz Eşya ve Mobilya! Tüm Alışverişler İçin Faizsiz Kredi! Alışveriş Kredisinde Faizsiz, Masrafsız Fırsatlar!

Vatandaşların birçok ihtiyacına yönelik bankaların ihtiyaç ve alışveriş kredileri cazip oranlar ve geri ödeme seçenekleri ile sunulmaya devam ediyor. Fibabanka tarafından Türkiye’nin önde gelen birçok mağazası ile yapılan anlaşmalar sonrasında faizsiz ve masrafsız, avantajlı taksit seçenekleri ile uygun ödeme seçeneklerine sahip kredi desteği sağlanıyor.

Arçelik, Beko, Vatan Bilgisayar, N11, Bosch, Hepsiburada, Bellona, Yataş, Modalife, İstikbal ve daha birçok kurumsal firma üzerinden yapacağınız tüm alışverişler için en uygun, faizsiz ve masrafsız alışveriş kredileri sağlanıyor. Fibabanka alışveriş kredisinden yararlanarak tüm ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz.

Faizsiz Mobilya Kredisi

Fibabanka faizsiz kredi fırsatları sayesinde, mobilya kredisi anlaşmalı firmalar üzerinden kullandırılarak yeni evlenecek çiftler için veya evini yenileyeceklere özel ayrıcalıklar sağlamaktadır. Mondi mağazalarından yapılacak alışverişlere özel faizsiz, masrafsız, 6 aydan 18 aya kadar vade seçenekleri ile 40.000 TL’ye kadar kredi sağlanmaktadır.

Mobilya kredisi kapsamında 36 aya kadar vadeler ile Modalife mağazalarından yapacağınız alışverişler için de kredi kullanabilir veya Bellona, İstikbal ya da Gümüşsuyu üzerinden yapılacak alışverişler için de benzer kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Faizsiz Beyaz Eşya Kredisi

Fibabanka alışveriş kredileri kapsamında, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen beyaz eşya üreticilerinin ürünlerini uygun fiyatlar ile tercih edebilirsiniz. 250 TL – 40.000 TL arasında, 15 aya kadar faizsiz olmak üzere 36 aya kadar vade seçenekleri üzerinden alışveriş kredisi kullanabilirsiniz. Bosch, Arçelik, Beko, Profilo, Samsung ve daha birçok mağazada geçerli faizsiz alışveriş kredisi sağlanmaktadır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi Başvurusu

Cep telefonundan tablete, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok üründe geçerli olmak üzere avantajlı alışveriş kredilerinden yararlanarak Fibabanka üzerinden faizsiz, masrafsız ve 36 aya varan vadeler ile finansman desteği alabilirsiniz.

SMS, mobil veya internet şubeleri üzerinden kolay başvuru yaparak anında Fibabanka alışveriş kredisinin kullanılması mümkündür. Vatandaşların son dönemde artan ihtiyaçlarının en iyi oranlara sahip finansman destekleri ile çözüme kavuşturulması için 2022 yılında da Fibabanka faizsiz alışveriş kredileri devam ediyor.