Elektrik ve su aboneleri dikkat! Duyuru yapıldı: Ay sonuna kadar bunları yaparsanız 50 TL yatırılacak

Elektrik ve su aboneliği bulunan vatandaşlara, yapacakları birkaç adım ile birlikte hesaplarına 50 TL yatacağı duyuruldu. Bu haberin ardından pek çok vatandaş bu adımların nasıl tamamlanacağını merak etti. İşte detaylar...

Elektrik ve su aboneleri dikkat! Duyuru yapıldı: Ay sonuna kadar bunları yaparsanız 50 TL yatırılacak

Kuveyt Türk Bankası, belirli tarihler arasında Kuveyt Türk'e gelen ve elektrik ve su abonekleri üzerinden teminat yapan vatandaşlara 50 TL verileceği açıklandı. Bu açıklamanın ardından ise bankanın kampanya detayları ve oldukça merak edildi. Kampanyadan faydalanmak ve yapılacak olan bu teminatın ardından 50 TL kazanmak isteyen vatandaşlar için Kuveyt Türk teminat kampanyası açıklandı. İşte detaylar...

ELEKTRİK TEMİNATI KAMPANYASI

Kuveyt Türk bankası tarafından duyurulan bu kampanya ile birlikte fatura teminatı veren vatandaşlara 50 TL hediye edileceği duyuruldu. Banka tarafından duyurulan bu kampanya ile birlikte verilen süreler içerisinde 2 adet fatura teminatı yapan kişilere 50 TL altın puan verileceği bildirildi. Kampanya detayları ise oldukça merak konusu oldu.

KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Banka tarafından verilen bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların bilmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Kampanya detayları ve şartlar ile birlikte Kuveyt Türk'lü olan vatandaşlar kolay bir şekilde faydalanabilmektedir. Peki kampanya şartları nelerdir?

  • Bu kampanya diğer herhangi bir kampanya ile birleştirilememektedir.
  • Katılım sınırlıdır, katılım sağlamak isteyen 20.000 kişi sadece bu avantajdan faydalanabilmektedir.
  • Kuveyt Türk tarafından bu kampanya hakkında kişiler bilgilendirilmeden değişiklik yapılabilir ya da sonlanabilir.
  • Kampanya yalnızca bir kez kazanılabilir. Yani katılım bir seferlik olmaktadır.

KAMPANYANIN SON TARİHİ

Kuveyt Türk tarafından düzenlenen bu kampanya belirli süreler içerisinde geçerli olmaktadır. Kampanyanın geçerlilik süresi ise 1 Temmuz 2022 ve 31 Ağustos 2022 tarihleri arasındadır.