Ehliyeti Olanlar Dikkat: Belediyeye En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapılacak!

İzmit Belediyesi yayımladığı ilan ile BETAŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici süreli, en az ilkokul mezunu şoför alımı yapacağını duyurdu. İlanın detayları...

Ehliyeti Olanlar Dikkat: Belediyeye En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapılacak!

İzmit Belediyesi, farklı kadrolarda personel alım ilanlarını yayımladı. Alım yapılacak pozisyonlardan bir tanesi de şoför. 5 ay 29 gün süreyle geçici olarak görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu ağır vasıta şoförü alınacak.

ADAYLARDA ARANAN BAŞVURU ŞARTLARI

T.C. vatandaşı olmak

En az ilköğretim mezunu olmak

E sınıfı ehliyet, SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak

En az 5 yıl tecrübe sahibi olmak

Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olmak

Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

Adli Sicil Kaydı bulunmamak

İzmit ilçesinde ikamet ediyor olmak öncelikli tercih sebebidir

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek zihinsel / bedensel engeli veya sağlık problemi/kronik rahatsızlığı bulunmamak

Daha önce çalıştığı işyerlerinden disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak şartlarını taşıyan adaylar şoför alım ilanına başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ?

Başvuru yapacak adaylardan diploma veya mezuniyet belgesi, adli Sicil Kaydı, İkametgâh, ehliyet, SRC ve Psikoteknik belgeleri ve İş Tecrübelerini içeren fotoğraflı özgeçmiş isteniyor.

SON GÜN 18 ŞUBAT !

Personel alım ilanına başvurular, 18 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek. Şartları taşıyan adaylar kariyer.izmit.bel.tr adresi üzerinden online başvuru yapabilecekler.

SONRAKİ HABER