Tekrarlanan KPSS 2022 sınavı iptal edilecek mi? Sosyal medyada gündem oldu

Türkiye'de Temmuz ayının son haftasında gerçekleşen Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Buna göre ise tekrarlanan yeni sınav için de sınav iptali isteniyor. Tekrarlanan KPSS 2022 sınavı iptal edilecek mi? Sosyal medyada gündem oldu

Tekrarlanan KPSS 2022 sınavı iptal edilecek mi? Sosyal medyada gündem oldu

Tekrarlanan KPSS 2022 sınavı iptal edilecek mi? Sosyal medyada gündem oldu - Türkiye'de Temmuz ayının son haftasında gerçekleşen Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Buna göre ise tekrarlanan yeni sınav için de sınav iptali isteniyor. KPSS sınavında tekrar gündeme düşen aynı sorular bir anda gündemde büyük etki yarattı. Kullanıcılar sosyal medyada kısa süre içerisinde #kpss2022iptaledilsin etiketini kullandı. Buna göre ise sınavın iptal edilip edilmeyeceği büyük merak konusu oldu.

Tekrarlanan KPSS sınavında gündeme düşen yeni görüntüler iddialara hız kazandırdı. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) tekrarlanan sınavda aynı soruların yer alması adaylarda büyük bir güvensizlik yarattı. Gelen bu iddialar sonrasında ise adaylar sınavların iptal edilip edilmeyeceğini merakla araştırmaya başladı. Buna göre ise tüm detaylar ve daha fazlası kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Bir Twitter kullanıcısının sosyal medyada paylaştığı o açıklamalar gündemde büyük etki yarattı. Buna göre ise sınavların çalındığı iddia edilirken henüz kesinleşmiş bir bilginin de olmadığını aktarmak gerekiyor.

 Tekrarlanan KPSS 2022 sınavı iptal edilecek mi? Sosyal medyada gündem oldu

KPSS sınavı iptal edilsin etiketi sosyal medyada gündemin bir numarasına yerleştirdi.

Tekrarlanan KPSS 2022 sınavı iptal edilecek mi? Sosyal medyada gündem oldu - Resim : 2

SONRAKİ HABER