Düğün Yapacaklara Büyük Fırsat! Beyaz Eşya Alışverişlerinde Faizsiz Masrafsız Kredi Dönemi!

Arçelik mağazalarından yapılacak tüm alışverişlerde hiçbir faiz ve masraf ödemeden kredi kullanılabilecek. Beyaz eşya alışverişlerinde yeni dönem resmen başladı…

Düğün Yapacaklara Büyük Fırsat! Beyaz Eşya Alışverişlerinde Faizsiz Masrafsız Kredi Dönemi!

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markası Arçelik, Fibabanka aracılığıyla alışveriş kredisi sağlıyor. Özellikle son aylarda artan elektronik ve beyaz eşya fiyatları nedeniyle evlenme hayallerini ertelemek zorunda kalan birçok vatandaş, faizsiz ve masrafsız olarak sunulan alışveriş kredisine yoğun ilgi gösterdi.

Artık beyaz eşya ve elektronik alışverişleri dahil olmak üzere birçok alışveriş için herhangi bir faiz ve ek masraf ödemek zorunda kalmadan, dijital kanallar ile kolayca kredi başvurusu yaparak finansman desteği kullanılabilecek. Arçelik mağazaları başta olmak üzere birçok beyaz eşya ve mobilya mağazasında geçerli benzer kredi kampanyaları da sunuluyor.

Arçelik Beyaz Eşya Kredisi

Arçelik mağazalarından yapılacak çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi başta olmak üzere tüm beyaz eşya ve ev elektroniği ürünleri için faizsiz ve masrafsız kredi sağlanmaktadır. Alışveriş kredisi kampanyası sayesinde yeni evlenecekler veya evini yenilemek isteyenler için 15 aya kadar vade imkanları ile masrafsız kredi sunuluyor.

Faiz ve masraf yükü olmadan doğrudan talep ettiğiniz krediyi ilgili beyaz eşya alışverişlerinde kullanabilir ve ödemlerinizi esnek ödeme planları ile yapabilirsiniz. Arçelik mağazalarından yapılacak tüm alışverişlerde kullanılacak kredi kampanyasına Fibabanka’nın alışveriş kredileri arasından seçerek kolayca kullanabilirsiniz.

Fibabanka Faizsiz Beyaz eşya Kredisi

Fibabanka’nın alışveriş kredileri arasında yoğun talep gören faizsiz beyaz eşya kredisi, Arçelik mağazalarından yapılacak alışverişler için cazip finansman çözümleri sunmaktadır. 250 TL – 40.000 TL arasında kredi kullandırılmaktadır. 3 – 15 ay arasında vade seçeneklerinin de uygulandığı Fibabanka Alışveriş Kredisi, faizsiz ve masrafsız olarak verilir. Sigorta bedeli veya kredi tahsis ücreti gibi ek ücretler dahi ödemeden, doğrudan Arçelik mağazalarından yapacağınız alışverişler için 40 bin liraya kadar finansman sunulur.

Krediden yararlanmak için: ‘’ARCELİK’’ boşluk ‘’TCKN’’ ve ‘’Doğum Tarihi (ggaayy)’’’ yazılarak 3422’ye SMS gönderilebilir. SMS ile kredi onayının gelmesinin ardından talep ettiğiniz kredi miktarı nispetinde Arçelik mağazalarına giderek evinizin tüm ihtiyaçlarını avantajlı alışveriş kredisini de kullanarak kolayca karşılayabilirsiniz.