Doya Doya Moda Seray Sever bu sene neden yok, noldu?

Ekranların sevilen yarışması Doya Doya Moda geri dönüyor! Peki bu sene hangi jüri üyeleri olacak? Yarışmada Seray Sever neden yok? İşte detaylar...

Doya Doya Moda Seray Sever bu sene neden yok, noldu?

Ekranların sevilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda geri dönüyor! Yayınlandığı ilk dönemden bu yana hem jüri üyeleri hem de yarışmacıları ile oldukça sevilen ve takip edilen yarışmada yeni bir dönem başlıyor. Yarışmanın geri döndüğü haberini alan pek çok izleyici bu duruma oldukça sevinirken, jüri üyelerinin kim olacağı gibi konular da merak konusu haline geldi. Oldukça uzun süredir ekranlarda olmayan yarışmada bu sezon kimlerin olacağı da merak edildi.

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYELERİ

Büyük bedenleri yarıştığı yarışmada bu sezonun en çok konuşulacak olan isimleri şimdiden merak edildi. Geçen sezonlarda jüri üylerinde yaşanan değişiklik nedeniyle yarışma da olan değişikliklerin yanı sıra bu sezon kimlerin jüri olacağı da merak edildi. Bu sezonun jürileri ise Doya Doya moda tarafından açıklandı. Yeni sezonun jüri üyleri;

  • Gülşah Saraçoğlu
  • Uğurkan Erez
  • Serdar Uzuntaş
  • Yasemin Yılmaz

Doya Doya Moda Seray Sever bu sene neden yok, noldu? - Resim : 1

DOYA DOYA MODA SERAY SEVER NEDEN YOK?

Geçen sezonların jüri üyelerinden olan Seray Sever'in bu sezonda olmadığı öğrenildi. Ekranların sevilen isimlerinden olan Seray Sever'in neden olmadığı merak edilirken, konu ile ilgili Seray Sever'den bir açıklama gelip gelmeyeceği de oldukça merak edildi. Ekranların sevilen isimlerinden olan Seray Sever yakın zamanda anne oldu. Çocuklarını kucağına olan ünlü ismin bu nedenle ekranlardan uzak kaldığı düşünürken, konu ile ilgili Seray Sever'den bir açıklama gelmedi.

Doya Doya Moda Seray Sever bu sene neden yok, noldu? - Resim : 2

DOYA DOYA MODA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Haftaiçi her gün Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Doya Doya Moda yarışmasının bugünden itibaren yayınlanacağı öğrenildi. Yayınlanan tanıtım ile birlikte bugün yayınlanacak olan yarışmanın saat 16.00'da yayın hayatına yeniden başlayacağı açıklandı. Şimdi pek çok Doya Doya Moda hayranı yarışmanın bir an önce başlaması için ekran başında bekliyor.