Döneceği gün dört gözle bekleniyordu! Türkiye'nin bir numaralı spikeri ve spor sunucusu Ertem Şener, Beyaz Futbol'a geri döndü!

Spor medyasının en önemli ve değerli isimleri arasında yer alan Ertem Şener bugün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile birlikte Beyaz Futbol'a geri döndüğünü açıkladı. Döneceği gün dört gözle bekleniyordu! Türkiye'nin bir numaralı spikeri ve spor sunucusu Ertem Şener, Beyaz Futbol'a geri döndü!

Döneceği gün dört gözle bekleniyordu! Türkiye'nin bir numaralı spikeri ve spor sunucusu Ertem Şener, Beyaz Futbol'a geri döndü!

Döneceği gün dört gözle bekleniyordu! Türkiye'nin bir numaralı spikeri ve spor sunucusu Ertem Şener, Beyaz Futbol'a geri döndü! Spor medyasının en önemli ve değerli isimleri arasında yer alan Ertem Şener bugün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile birlikte Beyaz Futbol'a geri döndüğünü açıkladı. Türkiye'de özellikle bir dönem Beyaz Futbol programında yaşanılanlar ülkenin bir numaralı spor programı olmasını sağladı.

Ertem Şener moderatörlüğünde Cumartesi ve Pazar günleri Beyaz Futbol ve Pazartesi günleri ise Derin Futbol programı merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyordu. Türkiye'de spor yayıncılığının üst seviyelere ulaşmasında önemli rol oynayan bu programın başarılı ismi Ertem Şener birkaç yıl aradan sonra tekrar programa döndüğünü açıkladı.

BEYAZ TV'DEN YILIN TRANSFERİ

Bir dönem Beyaz Tv ekranlarından ayrılarak Tv100'e transfer olan Ertem Şener, VAR Odası programı ile gündemin nabzını tutmaya başlamıştı. Hayranları tarafından sürekli olarak Beyaz Tv ekranlarına geri dönmesi istenen Ertem Şener ile ilgili geçtiğimiz günlerde iddialar yer almıştı.

Beyaz Tv'ye geri döneceği konuşulan Ertem Şener için devrede Tv 8,5 kanalının da olduğu iddia ediliyordu. Ertem Şener ise tüm yaratılan spekülasyonlarının ardından bugün yaptığı paylaşım ile Beyaz Tv ekranlarına geri döndüğünü açıkladı.

Ertem Şener'in dönüşü sosyal medyada rekor etkileşime ulaştı. Program yorumcuları Sinan Engin, Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın yer aldığı o videoda Ertem Şener'in geri döndüğü resmen açıklanmış oldu.

SONRAKİ HABER