Disney Plus'ın ikinci yayınlanacak yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda'nın yayın tarihi belli oldu!

14 Haziran'da Türkiye faaliyetlerine başlayan Disney Plus'ın yeni projeleri bir bir yayınlanmaya devam ediyor. Disney Plus'ın ikinci yayınlanacak yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda'nın yayın tarihi belli oldu!

Disney Plus'ın ikinci yayınlanacak yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda'nın yayın tarihi belli oldu!

Disney Plus'ın ikinci yayınlanacak yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda'nın yayın tarihi belli oldu! 14 Haziran'da Türkiye faaliyetlerine başlayan Disney Plus'ın yeni projeleri bir bir yayınlanmaya devam ediyor. Buna göre ise merakla beklenen Dünyayla Benim Aramda dizisinin afiş ve yayın tarihleri açıklandı. İzleyicilerin merakla beklediği projeler arasında yer alan Dünyayla Benim Aramda dizisine dair detaylar belli oldu. Başrollerinde Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı başarılı projenin geçtiğimiz günlerde tanıtım görüntüleri yayınlanmıştı.

Bugün Disney Plus Twitter ve Instagram hesabından yapılan paylaşımlar ile birlikte dizinin yayın tarihine dair detaylar kamuoyu ile paylaşıldı. Disney Plus'ın ikinci Türk dizi projesi Dünyayla Benim Aramda 14 Eylül'de ilk sezonu ile başlayacak. İşte Disney Plus'ın açıklamaları..

Disney Plus'ın ikinci yayınlanacak yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda'nın yayın tarihi belli oldu!

Disney Plus Türkiye hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi. "Hiçbiri hayatının bu noktaya geleceğini tahmin etmemişti. Orijinal dizi #DünyaylaBenimAramda 14 Eylül’de sadece Disney+'ta."

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA DİZİ KONUSU

Dünyayla Benim Aramda, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir kadına odaklanıyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan kadın, zaman geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır. İlişkisini ayakta tutmak isteyen kadın, bunun için sevgilisine sosyal medya üzerinden oyunlar oynamaya başlar.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA DİZİ OYUNCULARI

  • Demet Özdemir (İlkin)
  • Hafsanur Sancaktutan (Sinem)
  • Buğra Gülsoy (Tolga)
  • Metin Akdülger (Kenan)
  • Zerrin Tekindor (Burçin)
  • İbrahim Selim (Cüneyt)
  • Melisa Döngel (Ceren)