Disney Plus Kaçış dizisi 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dünyanın en popüler dijital içerik platformlarından birisi olan Disney Plus'ın ilk yerli Türk dizi projesi Kaçış sezon finali ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Disney Plus Kaçış dizisi 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Disney Plus Kaçış dizisi 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Disney Plus Kaçış dizisi 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Dünyanın en popüler dijital içerik platformlarından birisi olan Disney Plus'ın ilk yerli Türk dizi projesi Kaçış sezon finali ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek'in oynadığı Kaçış dizisi bu hafta Disney Plus'ta sezon finali ile izleyicileri karşılayacak. Dizi başladığı günden itibaren büyük heyecana sahne alırken izlenme oranları da oldukça iyi durumdaydı. Peki Kaçış dizisi yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

KAÇIŞ YENİ SEZON NE ZAMAN GELECEK?

Başladığı günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Kaçış dizisinin ne zaman geleceği merak edilmişti. Buna göre ise dizi bu hafta ki bölümü ile sezon finali yaptığı öğrenildi. Kaçış dizisinin yeni sezonuna dair detaylar belli olmaya başlarken ne zaman geleceği ise merak edilmişti. Peki Kaçış dizisi 2. sezon onayı aldı mı, kesin gelecek mi? İşte tüm detaylar..

Sektör kaynaklarından gelen bilgilere göre Kaçış dizisinin 2. sezon onayı aldığı belirtildi. Dizinin yeni sezonuna dair Ağustos ayının son haftalarında resmi açıklama gelmesi bekleniyor.

KAÇIŞ DİZİ KONUSU

Kaçış dizisinde sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri ve sonrasında yaşadıkları dramı, değişimleri ve kaçış hikayeleri anlatılıyor.

KAÇIŞ DİZİ OYUNCULARI

Disney Plus ilk Türk projesi olan Kaçış dizisinin kadrosunda Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen yer alıyor.