Disney Plus Dünyayla Benim Aramda ne zaman yayınlanacak?

14 Haziran'da Türkiye içerisinde ki faaliyetlerine başlayan ve dikkatleri üzerine çeken dijital platformlardan birisi olan Disney Plus yeni ikinci Türk dizisini bugün tanıttı. Disney Plus Dünyayla Benim Aramda ne zaman yayınlanacak?

Disney Plus Dünyayla Benim Aramda ne zaman yayınlanacak?

Disney Plus Dünyayla Benim Aramda ne zaman yayınlanacak? 14 Haziran'da Türkiye içerisinde ki faaliyetlerine başlayan ve dikkatleri üzerine çeken dijital platformlardan birisi olan Disney Plus yeni ikinci Türk dizisini bugün tanıttı. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Demet Özdemir gibi ünlü isimlerin yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisine dair ilk tanıtım videosu bugün Disney Plus Türkiye tarafından yayınlanırken izleyiciler ise ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı.

Disney Plus, Türkiye pazarına öyle bir giriş yaptı ki, girişiyle herkesi etkiledi. Netflix açıkladığı bilançolarda Türkiye'de ki abone kaybı sayısının 500 bini geçtiğini açıklamıştı. Artan Netflix abonelik ücretleri sonrası vatandaşlar zor duruma girerken Disney Plus'ın ise zengin içerikleri ve uygun fiyatlı pazara girişi kısa süre içerisinde milyon aboneye ulaşmasını sağladı. Birçok oyuncu ile sözleşme imzalayan ekip yeni ikinci Türk dizisi olan Dünyayla Benim Aramda için bugün tanıtım videosunu yayınladı. Peki Dünyayla Benim Aramda dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar..

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA DİZİ KONUSU

Disney Plus Dünyayla Benim Aramda ne zaman yayınlanacak?

Dünyayla Benim Aramda dizisinde içindeki boşluk hissini aşkla doldurmaya çalışan güzeller güzeli bir kızın; zaman içinde sevdiği adama yabancılaşmasını ve sevgisini ayakta tutmak için sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu anlatacak.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA DİZİ OYUNCULARI

  • Demet Özdemir - İlkin.
  • Buğra Gülsoy - Tolga.
  • Hafsanur Sancaktutan - Sinem.
  • Zerrin Tekindor - Burçin.
  • İbrahim Selim - Cüneyt.
  • Melisa Döngel - Ceren.
  • Metin Akdülger - Kenan.
  • Ali Yoğurtçuoğlu.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA YAYIN TARİHİ

Bugün tanıtım videosu yayınlanan Dünyayla Benim Aramda dizisinin yayın tarihi çok araştırılmaya başlandı. Disney Plus yayın tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmazken dizinin Ağustos ayının son haftasında yayınlanması bekleniyor.