Dilan Polat'ın yeni işyeri Dilan Diamond nerede, nasıl gidilir?

Türkiye'nin en büyük güzellik merkezi şubelerinden birisine sahip olan Dilan Polat'ın doğum günü Türkiye'ye damgasını vurdu. Dilan Polat'ın eşi Engin Polat'ın aldığı hediyeler ve açtığı dükkan sosyal medyanın gündeminden inmiyor. Peki Dilan Polat'ın yeni işyeri Dilan Diamond nerede, nasıl gidilir?

Dilan Polat'ın yeni işyeri Dilan Diamond nerede, nasıl gidilir?

Dilan Polat'ın yeni işyeri Dilan Diamond nerede, nasıl gidilir? Türkiye'nin en büyük güzellik merkezi şubelerinden birisine sahip olan Dilan Polat'ın doğum günü Türkiye'ye damgasını vurdu. Dilan Polat'ın eşi Engin Polat'ın aldığı hediyeler ve açtığı dükkan sosyal medyanın gündeminden inmiyor. Dilan Polat'ın doğum günü için bir etkinlik düzenleyen Engin Polat'ın karısına bir araba hediye etmesi ve sonrasında ise Dilan Diamond adı altında bir elmas işletmesi açması sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Dilan Polat'ın yeni işyeri Dilan Diamond nerede, nasıl gidilir?

Dilan Polat ve Engin Polat çifti bir anda sosyal medyanın gündemine otururken başarılı çiftin o anları çok konuşuldu. Vatandaşlar Dilan Polat ve Engin Polat'ı araştırmaya başlarken daha öncesinde tanıyanlar ise yeni işletmesinin nerede olduğunu sorguluyor. Dilan Diamond adı verilen yeni işletmenin konumu ve detayları ise Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

DİLAN DİAMOND NEREDE?

Dilan Diamond, Ataşehir'de bulunan Metropol İstanbul AVM'de bulunuyor. Dilan Polat'ın yeni işletmesi şimdiden kısa süre içerisinde ciddi bir takipçi kitlesine ulaştı. Profilde yer alan WhasApp numarasından kullanıcılar bilgi alabilecek. Buna göre ise Dilan Diamond'a burada yer alan +90 551 631 01 61 numaranın WhatsApp'ından iletişim kurabilirsiniz.

DİLAN POLAT KİMDİR?

21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Dilan Polat, küçük yaşta annesini kaybettiği için bir süre teyzeleri tarafından büyütüldü. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta Engin Polat ile evlilik yapan Dilan Polat'ın 2 çocuğu var.

İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

SONRAKİ HABER